Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mossam le azt a szégyent,...

Hogy mossam le azt a szégyent, hogy a férjem elhagyott egy másik nőért, és hogy dolgozzam fel, hogy rám marad minden, ami rossz, ő rá meg jut minden, ami jó?

Figyelt kérdés

Önző vagyok, és igen, most is magam nézem. Ilyen vagyok, nem tudok máshogy gondolkodni. A két nagyobb 6 és 4 évesek, nekik nehezebb, de eddig még jól viselik, a kicsi még csak másfél éves.

Az anyagiakat megoldom, mert olyan munkám volt, amit otthonról is tudok végezni, és a pici születése előtt mondták, hogy visszavárnak.


Szégyenlem magam, mert fiatalabb és csinosabb az a nő.

Tehetetlenségemben csak 1 hete vergődök. Nemcsak attól félek, hogy nem találok párt (mert nem hiszem, hogy akár egy normális férfi is akarná nevelni más gyerekét), hanem attól is ideges vagyok, hogy most végképp rám marad minden. Eddig a férjem éjszakázott a gyerekekkel, ápolta őket betegen, tehát kivette a részét mindenből. Mióta elköltözött az új nőjéhez (másfél hete), annyi a nagy apaságának. 2x jött megnézni a gyerekeket másfél hét alatt. Gügyögött a picinek, a 2 naggyal meg eljátszott fél órát.


2021. dec. 6. 18:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem a te szegyened, hanem a kedves ex párodé.

De ennek biztos volt valami előjele, csak nem akartad/tudtad eszre venni. Meg csak 1 hete ment el, lesz ez meg jobb is. Valast beadtatok?

2021. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Volt előjele, csak nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet.

Például a nagy oviba volt, a fiúval meg a picivel elmentem anyámékhoz, és ő este 5 helyett délelőtt 10-kor már otthon volt, és nem szólt, hogy otthon van, nem is keresett minket, hogy hol vagyunk, délután 2-kor. Semmi.


A találkozásokat megoldotta munkahelyen.

2021. dec. 6. 18:50
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne oldd meg az anyagiakat! A gyerekek apja akkor is a gyerekek apja, ha lelépett. Perkáljon szépen, ha már nem olvas nekik esti mesét.
2021. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Állíts oda a hyerekekkel, hogy akkor most a hétvége az övé.

Mért neked szégyen, te maradtál és viszed tovább amit kezdtetek.

2021. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem szégyen ez főleg nem a te szégyened.Lesz ez jobb is csak idő kell és meg fogod szokni hogy egyedül vagy.Az sem kizárt hogy lesz egy új párod,ne legyél pesszimista
2021. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekes nőből annyi van a társkeresőkön mint égen a csillag. Mondjuk 70% körüli válási aránynál ez egyáltalán nem csoda.
2021. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
a gyerekekről szólt az életetek?
2021. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
El lehet válni normálisan is. Értem, hogy most ez nehéz, de ha ott hagyott vissza ne fogadd, mert akkor azt hiszi bárkivel bármikor leléphet. A gyerekek után pedig gyerektartást kell fizetni. Ha szeretne a gyerekeknél láthatást akkor igen is vegye ki a részét. Írj neki egy üzenetet, amiben közlöd, hogy beszéljetek erről mert ő az apjuk, aztán osszatok fel mikor kivel vannak. Értem én hogy hawai van mert rád hagyta a gyerekeket, ő meg az új barátnővel van, de ez nem menti fel a felelősség alól. Legyél következetes mert csak a saját jövődet nehezíted meg. Ez pedig nem igaz, hogy nem találhatsz párt, a mai világban már annyi a gyerekes elvált. Én falun lakom több párt is ismerek, akik elváltak és új élettársuk lett kettő gyerek után. Hagyj magadnak időt feldolgozni ezt az egészet, próbáld meg következetesen rendezni az életed, és ezért ne szégyelld magad.
2021. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te szégyened, hanem az övé. Hétvégén legyenek nála a gyerekek, te meg pihenj, menj el szórakozni, törődj magaddal. Igaz, nekem csak egy gyerekem van, így azért könnyebb volt, de egy év után az én életem már sokkal jobb volt, mint az exemé. Lett új párom, új munkám, míg náluk már elmúlt a rózsaszín köd, kiderült, hogy nem is olyan fantasztikus a nő, féltékenykedett a közös gyerekünkre, állandóan veszekedtek, majd később szakítottak is. 3 gyerekkel biztos nem lesz könnyű párt találni, de szerintem most ne is ezzel foglalkozz.
2021. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
A pénz beszerzése nem örök sem garancialks , segitsen be . Váljatok el rendezzétek le . Tragikus minden komoly esemény , kialakul majd tovàbb .
2021. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!