Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire rossz az, hogy...

Mennyire rossz az, hogy inkább lennék beteg mint, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Dolgoztam 1 éve 1 hónapot , állandóan a dugásról beszéltek, a szüleimről faggattak , csicskáztattak. Első héten már untam, nem akartam semmit csinálni, csak álltam, néztem kina fejemből, raktáros voltam egyébként. Már semmi nem érdekel, szüleim piszkálnak ezzel, igazuk van, nem vettek fel egyetemre, sehova nem vesznek fel mert interjún is unalmas vagyok teszek rá. Utálok korán kelni, apám szerint a gyár jutott ennyire vittem mert máshova úgy sem vesznek fel hisz nincs tapasztalatom.


Na én ezt megunva mondtam a szülőknek megyek plazmát adni, nem mentem be mert szorongok, de ezt nem tudják. Beadtam, hogy hypoglikémiám van és most azt játszom, hogy meg vagyok tőrve, addig sem kell gyárba 3 műszakoznom. Nyerek 1 hónapot, viszont bukom a jogsim mert leadom vagyis azt mondom, hogy leadom meg a targonca gépkezelő papírom is. Ez mondjuk muszáj a színjáték miatt.


Nagyon nagy mentális problema lehet amivel a leírtak alapján rendelkezek? Szüleim folyton kinevetnek ha mondom, hogy légszomjam van tömegbe, szerintük a mentális probléma az álprobléma és csak is elősködni akarok.


2020. aug. 31. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem inkább csak nem akarsz felnőni.
2020. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ezzel baj, költözz el és éled az életed ahogy akarod. Ja, hogy nincs bevételed? Na látod innentől fogva válik élősködéssé. Az ilyen szorongós idióta kifogásokat meg hagyjuk már, én is szorongok mégis megcsinálom amit kell, mert kell, nem a szüleimet szipolyozom.
2020. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz tapasztalatod van a munkával, ennyi. Nekem is volt olyan munkám (szerencsére határozott idejű szerződéssel), ami után 2-3 hétig azt gondoltam, hogy én soha többé nem akarok dolgozni...


Viszont volt jó munkahelyem is, ahol imádtam lenni

2020. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétoldalú munkaundornak hívják. Fogadjunk, hogy buliban vagy moziban nem fulladsz te se, csak munkahelyen.

Azért hisztizel, mert megteheted. Mert az általad lenézett és utált szüleid eltartják a se99edet. Mi lesz veled, ha ők nem lesznek?

2020. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam buliba sőt moziba is utoljára a Diktátort láttam.


Szeretem szüleim, sőt olyan szinten, hogy volt nőm azt mondta, hogy gorombák, pedig nem.

Piszkálnak, mert igazuk van, de nekem sem alaptalan a bajom.

2020. aug. 31. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó betegnek lenni
2020. szept. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!