Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatos rossz...

Szüléssel kapcsolatos rossz élményemet, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Biztosan csak én fogom fel így a dolgot, de amióta szültem és a szülésznő megnézte a méhszájamat, (ráadásul két különböző) azóta úgy érzem magam mintha valaki megerőszakolt volna, kiráz a hideg ha rágondolok, hogy egy nő ujja volt bennem. Teljesen megalázottnak érzem magam, pedig ennek már 3 hete. Miért borít ki ennyire ez a dolog?
2009. máj. 11. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Menjél pszichiáterhez, te nem vagy kerek.
2009. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kérdd szakember segítségét,menj orvoshoz ő segíthet neked.Nem lenne szabad ilyesmi miatt rágnod magad...
2009. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes...én kifejezetten NŐ nőgyógyászhoz járok(évek óta)és szültem,és szülésznőt is választottam,pont azért,h mindenféle dokik,illetve aki arra jár ne turkáljon bennem.Az első gyerekemet férfi orvosnál szültem.Vele se volt gondom,de nekem sokkal jobb volt így.Talán beszélj egy pszichológussal,ha nem tudsz megbirkózni ezzel a dologgal.
2009. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes.szerintem fordulj szakemberhez, biztos van olyan aki kimondottan szülés utáni dolgokkal foglalkozik.
2009. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem, a szülés utáni depresszió része. De attól még szakember segítségét kérheted persze. De ez nem olyan dolog, ami miatt hidewgrázásnak kell kerülgetnie. Igen, feldúlt "ott" most minden. Kitágult, kifért a baba, vizsgálják, látják, de ez a normális. A te és a babád érdekében. Orvosilag. Különítsd el ezt a szervet most, nem a szexre, örömszerzésre, intimitásra kell gondolni most. HHisz' ha erre gondolnánk, soha nem mennénk nőgyógyászhoz! És nem is szülnénk!

Gondolj a fogászatra! A szádban egy doki/dokinő újja volt. Na, bumm. Ez volt az érdeked. Az egészséged miatt, ami szükséges, az szükséges, még akkor is, ha az olyan "lyuk", ahova normál esetben csak a párunkat engedjük be. :)

Hidd el, ha visszaállnak a hormonok, rendben lesz minden, és nem látod majd ezt erőszaknak. És hogy nő?? Kit érdekel. Nem szexelni akart, a dolgát végezte. Semmi közöd hozzá, 2 külön ember vagytok, neki sem jelentett az semmit, talán már nem is emlékszik rád!

Felesleges korlátokat csak az agyaddal tudsz kizárni, és csak te, csak magadnak!

Foglalkozz a babáddal, a pároddal, és szánj magadra időt, ha az 10 perc séta a telepen vagy a ház körül, akkor is!

Jobbulást!

2009. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!