Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinalnak otthon a gyerekkel?

Mit csinalnak otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Masfel evesemmel

Minden nap kinezunk a jatszora de miota hideg lett meg fuj a szel senki nincs ott amit megertek mi is max felorat tudunk jatszani mert lefagy a kis keze. Minden nap nem mehetunk jatszohazba, boltba eltolom az meg ok de masok is ezt csinaljak? Nekem az a bajom hogy itthon tok lassan telik az ido. Ringato sincs mindennap szoval ertitek. Valami jo tippet adjatok kerlek!


2021. dec. 7. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Festunk, duplozunk, tancolunk, ugralunk.

De hasonloan lassan telik az ido, nem tudom mit lehetbe meg.

2021. dec. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az arborétumba mentem el sétálni a 2,5 és 1,5 évesemmel. Na most az bezárt, és januárig nem nyit ki, pedig 2 percre van csak tőlünk. Játszótér messze van, oda nem igazán tudok velük elsétálni. Pluszba ami engem zavar, hogy már 4-kor sötét van. :/ Nálunk is vannak napok amik csiga lassúsággal telnek.


Mi most dekoráltunk karácsonyra, azzal egész jól ment az idő. Amúgy nálunk is most karácsonyi zene szól, arra táncolnak. Van hogy megpróbálok velük együtt főzni. Illetve nálunk még a heti bevásárlás egy program (apuka nincs képbe). De egy idő után nehéz kreatívnak lenni, szóval teljesen megértelek.

2021. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Délelött eljatszik egyedül. Általában traktorozik, kisautózik, vagy fa vasutat épít. Ha megunja segít nekem. Én addig takarítok, megfőzök.

Délben alszik, utána megyünk ki. Vagy az udvaron játszik, vagy elmegyünk sétálni. Mikor bejövünk még van egy nagy játék együtt, festés, rajzolás, gyurmázás, toronyépítés, mikor mi.

Nekünk hamar elmegy a nap

2021. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Most múlt 2 éves. Délelőtt "segít" nekem a konyhában. Adogatja a zöldségeket, sepreget, vagy csak kihozza mellém a földre a könyveit, játékait és beszélgetünk, teregetésnél ruhákat adogatja, a macskával játszanak vagy egyedül van a szobájában. Ha végeztem a teendőkkel, ebéd előtt még kimegyünk ladbázni az udvarra.

Délután, ha apja épp nem dolgozik, akkor vele játszik, vagy elmegyünk közösen vásárolni, vagy sétálni.

Sajnos igen, korán sötétedik. Ha egész nap egyedül vagyunk, nézhet kicsit mesét, ez fél-háromnegyed óra/alkalom.

2021. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Bolcsi, te meg visszatérhet az a normális felnőttek világába ahol szalad az idő 😃
2021. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell mindig más emberek társasága ahhoz, hogy jól érezd magad a saját gyerekeddel? Otthon, az udvaron nem tudsz vele játszani, beszelgetni, bolondozni?
2021. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket mi is igy csinaljuk hogy delelott takaritok fozok O elvan max kimegyunk a levegore kicsit babakocsizni alvas aztan du csinalunk egy nagyobb dolgot.


Nekem nem kene tarsasag a jatszon 😂 Viszont a kislanyomat felvillanyozza. Egyedul csak tenfereg ott a homokozo hideg a maszokahoz kicsi a hintat lokdosi meg maszkal. Kavicsokat gyujtogetunk de a teli cipoben meg a teli

Kabatban nem olyan konnyu hajolgatnia felora utan mar

Megy a babakocsihoz hogy menjunk haza. Szerintem a lakast az utobbi hetekben vagy otszor rendeztem at.

2021. dec. 7. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Merre laktok, kerdezo? Pannka hàzhoz hasonlò közössègi tèr van a közeletekben?
2021. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!