Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha lenne pár...

Mit csinálnátok, ha lenne pár nap szabadnapotok. Se a gyerekek, se a férjetek (munka miatt) nem lenne otthon 5napig?

Figyelt kérdés

Mától ketyeg a "szabim", kicsik a mamával lesznek szombat-vasárnapig, férjem péntekig nincs itthon. És hirtelen ötletem sincs mit is kezdjek magammal.

(kitakarítom a lakást az 1,5óra:D) de ezen túl? Túl rég voltam egyedül, azt se tudom mihez kezdjek. Ti mit csinálnátok?


2012. aug. 22. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Strand, napozás, este mozi barátnővel!

Másnap áthívnék este barátnőket iszogatni beszélgetni!

Barátnőkkel elmennék valamerre csavarogni, új ruhákat vásárolni, fodrász!

Ruhás szekrényeket kiszortíroznám, átpakolnám.

2012. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kellemes fürdőt, menny el fodrászhoz, kozmetikushoz, esetleg egy masszázsra, vagy vásárolni, ilyenkor legalább tudsz csini rucikat próbálni (gyerekekkel szerintem nem igazán), aztán pihenj :) Remélem segítettem!
2012. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:D Köszi nektek:)
2012. aug. 22. 09:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van kedved kimozdulni: mozi, barátnőzés, barátokkal este egy ital, vásárolgatás, masszázs

Ha inkább otthon maradnál: olvasás, film nézés, zene hallgatás, manikűr-pedikűr, forró habfürdő egy pohár borral, netezgetés, alvás, pihenés, relaxáció

Én biztos tartanék legalább 1 napot, amit a testi-lelki feltöltődésemre szánnék, pl nagyot fürödnék, majd zene mellett relaxálnék az ágyon mindenféle pakolásokban. Bőrradír, testápoló, körmök és szemöldök rendbetétele stb. Majd este egy jó csoki, vagy egy finom süti mellett néznék valami csajos filmet.

2012. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aludnék, elmennék úszni, olvasnék, barátnők...
2012. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az elso napot vegigaludnam. A tobbin fodrasz, kozmetika, vasarlas, mozi, baratnok, majd alvas ismet. Hu de messze van ez meg. Hasznald ki!
2012. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hú de jó neked :)

Én biztos takarítanék mindenhol (mánia) de max 1 napot, utána filmeket néznék, fagyiznék, sétálgatnék a városba és ha találnék szabadnapos barátnőt tuti leülnék a korzóra egy kv-ra (évek óta nem csináltam ilyet) esetleg meg is ebédelnék ott :)

2012. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát az első napom tuti alvással telne :D Este barátnőkkel, haverokkal beszélgetés, majd szombatra tuti beiktatnék egy kis bulit is :))
2012. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
en kipattogtatnek egy hatalmas tal popcornot es fel sem kelnek az ulogarniturarol lagalabb egy fel napig. :)) Megneznek a kedvenc sorozatombol vagy 5-6 reszt egyben ("nem tudtam, hogy terhes vagyok" - igaz tortenetek a discovery TV-n, ez a kedvencem) aztan elgondolkodnek, hogy mit csinaljak. De nallam is baratnozes, mozizas, vasarolgatas, esetleg termalfurdo jonne szoba. :)
2012. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát mára csak teszek veszek itthon, 4re megyek életem első szülőijére, aztán nyakamba veszem a város, éjszakai mozizok egyet, ezt a filmet meg akartam már nézni régen:)

Holnap úgyse kell korán kelnem:)

2012. aug. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!