Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden pár hónapos gyerek...

Minden pár hónapos gyerek ennyire hisztis?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, még csak most kezdett el kúszni, de még nem vált rutinná neki, tehát nem használja mindig. Ezt azért jegyeztem meg, mert gondolom mászásnál már változni fognak a dolgok, mert helyet tud változtatni, feltalálja magát. (Aztán lehet, hogy nem...)Viszon jelenleg elviselhetetlen hisztik vannak. Pontosabban állandóan megy a nyűglődés, ha vele vagyok, ha nem. Teljesen mindegy. Olyan, mintha minden baja lenne és semmi nem jó neki. Felébred már kezdi is a nyűglődést. Másnál is ez van?
2021. dec. 11. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idős baba nem hisztizik. Valami gondja van, de azt nem fogjuk tudni senki megmondani, hogy pontosan mi.

Mikor csinálja, mi lehet a kiváltó ok? Valami összefüggés, vagy oka van a sírásnak.

2021. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Minden mozgás beindulása előtt csalódottan sírtak a gyerekeim. Teljesen érthető, mászni akar még nincs ereje. Tudja màr de elfárad. Nagyon sokat volt kézben a gyerek hogy kevésbé legyen frusztrált, aztán ahogy ment a dolog elmúltak a sírások.
2021. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem volt "hisztis". Most sem az. Lehet, hogy melege van, fázik, szomjas, éhes, fáj valamije, fáj a hasa, túl szoros a ruha.
2021. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyűgösség nem hiszti. Valószínűleg fogzik és fájdalma/diszkomfort érzete van, ettől nyűgös.
2021. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ők még nem hisztiznek, csak rosszul fogalmaztam. De akkor is idegőrlő sajnos, hogy a nap 24 órájában ez van (amikor nem alszik). Nem sír, hanem nyüsszög egész nap. Akármit csinálok, akárhogy öltöztetem, semmi nem jó. Kézben is, hordozva is ugyanaz megy.
2021. dec. 11. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell keresni a probléma forrását, mert ez nem ok nélkül történik
2021. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, de hogy kezdjek neki?
2021. dec. 11. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. 6 hónapos jelenleg. Ő is behergeli magát, hogy nem tud valamit megcsinálni. 8-9 hónapos korra elmúlik. Onnan tudom, mert a kisebbik lányom is pont ugyanezt csinálta.
2021. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagyobb lányom is ilyen volt. KB 4 éves korára múlt el.

Mikor már tudott beszélni sem tudta elmondani mi baja van....

A kisebbik lányom teljesen m@s. Ha ő nyűgösködött napokig, már tudtam h vagy a foga fog áttörni, vagy újabb dolgot sajátít el. Vagy beteg lesz.


Az elsőnél megtanultam h igazából bármire lehet fogni. Úgy sem tudod meg ha ilyen típusú gyerek.

2021. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!