Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 éves gyerek "8 hónapos...

10 éves gyerek "8 hónapos babaként él"?

Figyelt kérdés

Egy fórumon olvastam egy olyat, hogy a baba nyolc hónapos volt, mikor leesett a cumija a földre, anyuka felvette és a szájába vette. Így adta vissza neki. Az anyuka herpesz hordozó volt, de nem tudott róla, nem voltak látható jelei.

A baba megfertőződött és megállt a fejlődése.

A hozzászóló szerint akkor 10 éves volt valójában.

Tud erről valaki valamit?

A kategóriáért bocsi, nem tudtam hová rakjam.



2018. aug. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt én nem hiszem el...
2018. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Wtf, bevette a szájába és odarakta a gyerek elé, mint valami kutya? :D

Meg amúgy nehezen tudom elhinni, hogy 8 hónap alatt most érintkezett először a szája a gyereke szájával, még ha csak közvetett módon is...Az anyukák 99%-a a kisgyerekét szájon csókolgatja meg össze-vissza puszilgatja..

Szerintem akárhol is olvastad ezt a történetet, egy ordas nagy kamu lehetett.

2018. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Olyan van hogy fogyatékossággal születik, vagy agyvérzést kap, oxigénhiánnyal és egész életében pelenkázni, etetni és gondoskodni kell róla.. Na, ilyen helyen dolgoztam. De olyat hogy cumifertőzést kapott volna még nem is hallottam.
2018. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Előfordulhat, ha a gyereknek más miatt kicsit gyengébb volt éppen az immunrendszere. A herpesz okozhat idegrendszeri gyulladást.
2018. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy most a herpesz a sztár ebben a kategóriában? Rövid időn belül ez a harmadik kérdés.
2018. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem hallottam erről, a herpesz sok betegség okozója lehet.

Viszont! Ezt nem értem: ...a baba nyolc hónapos volt, mikor a cumija leesett a földre...A hozzaszóló szerint akkor 10 éves volt valójában.


Akkor nem 8 hónaposan állt meg a fejlődése? Bocsi, lehet hülye vagyok, de nem értem.

2018. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gondolom amikor a hozzászólást írták, akkor volt a gyerek 10 éves és még akkor is egy 8 hónapos szintjén volt agyilag.
2018. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!