Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak nők/anyukák, akik...

Vannak nők/anyukák, akik hozzám hasonlóan érzik magukat?

Figyelt kérdés

Igazából mióta anya lettem, úgy érzem mintha minden nőiesség belőlem elszállt volna. Mintha láthatatlan lennék, akármit veszek fel, vagyis nincs mit belőlem eltakarni, mert tudom hogy az nem kirívó és nem provokatív, nem szexi. Senkit nem izgatna fel a látvány, még a férjemet sem. Ezt érzem.

Igazából mind a melleim miatt vannak, mert szoptatás óta nagyon csúnyák lettek...

Lefogytam, most pedig 15 évesnek nézek ki. Alapvetően lenne fenekem, nyilván az se tökéletes, de ha mondanom kéne vmit magamban, ami talán nőies, a lábam és a fenekem mondanám. Azok se nagyszám dolgok, de ez az egyedüli. Vékony vagyok, nem kórosan, de vékony. Állítólag nem vagyok csúnya se, inkább csak átlagos. Alacsony vagyok.

Igazából ezért nincs kedvem a testi initimitáshoz sem. Megszűntem létezni, mint nő.


Vannak akik így éreznek?



2021. dec. 13. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor találd meg a nőiességed újra. Ne hagyd el magad. Vegyél új ruhákat, kísérletezz ruha és szoknyahosszakkal, emeld ki a derekad, menj el fodrászhoz, csináltasd meg a körmöd. Változtass kicsit. Esetleg szín, stílus és testalkat tanácsadásra is menj el.
2021. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Igen ez jó, meg egyél többet. Akár naponta ötször is.
2021. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
"Játszanak" veled a hormonok, illetve más gond is lehet, de attól még ne fogyj le ropira.
2021. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira ropi.

157 cm vagyok kb 47-49kg kozott ingazok

2021. dec. 13. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
több soron keresztül részletezed, hogy miért nem vagy jó; ezek után ne csodálkozzál, ha nem bámulnak meg. A melleid biztosan nem korlátoznak, melltartóban ki látja őket? A többin meg dolgozhatsz, hogy jobb legyen.
2021. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szexben elég nagy korlátozó a mellem
2021. dec. 13. 12:59
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös. Ez a mai nap egy kivételes alkalom, de többségében 12 órákat vagyok távol otthonról munka miatt, a gyerekem mellett pedig sokszor pisilni is nehéz.

Egy nő, aki anyaként is gyereknek néz ki 0 ronda mellekkel az hiába csinál magából bohócot, smink és ruha nélkül ugyanolyan ócska marad meztelenül

2021. dec. 13. 13:03
 8/13 anonim válasza:
Igen.
2021. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Nekem volna pár ötletem, ami talán segíthet
2021. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Na jó, itt az ideje, hogy beleszóljak a témába, mert régen ebszolút hasonló problémáim voltak. Férjed van, aki szeret, ezt ne feledd. Állítólag a dolog alfája és omegája az önbizalom. Tudok olyan nőről, aki olyan csúnya, mint a vasorrú bába, de árad belőle a szexualitás, a férfiak tapadnak rá. Mellőzd azt, hogy milyen negatív változásokat érzékelsz a testeden, inkább éld át, hogy te vagy a férjednek az, akire vágyik és add át magad ennek az önbizalomnövelő érzésnek. Viselkedj úgy az ágyban, mintha egy szex-szimbólum volnál; magabiztos, gátlástalan. Minden férfi erre vágyik. Add meg ezt a párodnak és a lényeddé lesz! A szexuális kisugárzás nem az arányokról és a centikről szól. Higgy magadban! :)
2021. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!