Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni munka kisbaba mellett,...

Otthoni munka kisbaba mellett, létezik ilyen, valaki végez ilyet?

Figyelt kérdés
elegem van a csalókból akik becsapják a kismamákat, nagyon rossz helyzetben vagyunk muszáj lenne dolgoznom itthonról valamit, de nem találok semmit ami becsületes. aki tud segitsen
2010. szept. 6. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jönne egy kis pénzkeresési lehetőség a baba mellett!
2010. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

múltkor az újságban olvastam hogy hirdettek otthon végezhető munkát olyanoknak akik rákényszerülnek hogy otthon legyenek pl.:kismamák,kisgyerekesek,olyan betegek akik szellemileg normálisak csak pl tolószékben vannak

újságok csomagolása volt a feladat úgy emlékszem

2010. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, én is így dolgozom. Jelenleg fordítok, várandósan szoftvereket fejlesztettem, de ezt most hanyagolom, mert túl sok időt venne el. Szívesen segítek, ha megmondod, milyen képzettséged van, mihez értesz, nyelvtudás, etc
2010. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sziasztok, sajnos nem beszélek csak nagyon alapszinten angolul, megértem és megértenek, de forditani nem tudnék. kereskedelmim( ékszer és ruha )és érettségim van, jó kézügyességem van, értek számitógéphez. szépségszalonban is dolgoztam. hát ilyesmik, nem sok.
2010. szept. 7. 08:05
 5/8 Bettnya ***** válasza:

Kedves 7:10-es!

Ha nem bánnád, én szívesen venném a segítséged..

Anyanyelvi szinten beszélek olaszul, de sajnos táppénzen vagyok. :(

Egy kis plusz fordítós munkát be mernék vállalni, suli mellett is..

Esetleg priviben?

Köszi előre is! :)

17 heteske

2010. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csinálta.Ragasztottam.Egy forint darabonként.

Persze nem volt nehéz,de 2 gyerek,háztartás mellett nemigazán érte meg,persze jól jött a heti kb 1200ft.

2010. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Bettnya, elnézést, hogy csak most reagálok, de viszonylag ritkán járok ide. Sajnos, a táppénz alatt nem lehetséges munkavégzés, ezt te is tudod. Feketén semmiféleképp nem lehet fordítani a szerzői jogok miatt.
2010. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2010-09-07 07:10


Szia!

Nem tudok Neked privit írni, pedig jól jönne a segítség!:)

Köszi

2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!