Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliába elek és gyermeket...

Kinga_18_07 kérdése:

Angliába elek és gyermeket várok dolgozom már 3-éve ugyan ott Haza költözöm meg a baba érkezése előtt . Hogyan működik hogy otthonról intézem a GYES-t vagy GYED nem tudom meik jár?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak gyes fog járni és csaladipotlek. Magyarorszagon nicns munkaviszonyod, így gyedet nem igényelhetsz. Hogy Anglia fizet e külföldre ehhez hasonló ellátást, azt nem tudom.
2019. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg pontosan ászt szeretném meg tudni hogy fizet e
2019. jún. 16. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ezt a kérdést Angliaban kell feltenned az illetékeseknek, nem pedig itt a laikusoknak
2019. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Lehet kapni GYED-et Angliai munkaviszony után, ugyanis beleszámít. Ki kell kérni a kilepő papírokat, mint pl. az E104, stb. Ne írj hülyeséget első.

Kérdező, facebookon van az ITT-HUN hazaköltöző magyarok csoportja, ott minden lépés, papírkikérés le van írva.

2019. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!