Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik elváltak a gyerekük...

Akik elváltak a gyerekük apjától és új párt találtak, mennyi idő után mutatták be a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
2-3 randi után együtt mentünk a bölcsibe a lányomért. (1 évvel a válásom után.) Együtt éltünk 4 évig. Szerintem így volt a legjobb, még az elején megismerték egymást, kiderült hamar, hogy működik-e a kémia, hogy jönnek ki egymással stb. Sajnos végül elváltak útjaink, de ez a kettőnk hülyesége volt. Aztán újra rámtalált a szerelem, az egész családom ismerte Őt, még a lányom is, csak én nem, végül találkoztunk, a lányom nagyon örült, hogy összeboronálódtunk, azóta már házasok vagyunk, és gyermeket várunk. :)
2021. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam már 12 éves, kicsit nehezebb a helyzet.
2021. dec. 22. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha már komolyabb a kapcsolat, fél év után lehet mondani, hogy van valakid, és megkérdezni, hogy szedetne-e találkozni vele.


De ha nem, ne erőltesd.

Hagy szokja a gondolatot.


Ha valaki odaköltözne, azt jó előre beszéld le, ismerjék egymást rendesen.

2021. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Pár hét után, elég hamar tudtuk, hogy komoly lesz a kapcsolat. Az előtte lévőket nem is ismerte a fiam. Öt éves volt akkor a gyerek. Azóta már házasok vagyunk, 9 éve együtt.


Egy 12 évesnek simán el lehet mondani őszintén már akár az elején, hogy van valakid, nem fél évet várni vele, bemutatni meg tényleg akkor, ha már komolyabb a dolog.

2021. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor már mindketten tudtuk, hogy komoly a kapcsolat
2021. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És akinek nagyobb volt a gyermek, hogyan reagált? Nem volt féltékeny?
2021. dec. 22. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Szombaton ismerkedtünk meg, hétfőn már ismerte az egész családom (3 gyerekem (13 éves volt a lányom, ikrek 7 évesek)+ a szüleim is). Valahogy tudtam, hogy komoly lesz. 15 éves házasok vagyunk, van közös gyerekünk is)
2021. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát... Volt akit soha (1-2 év után sem)... A páromat meg kb. 3. találkozásnál. A lányaim akkor 5 és 9 évesek voltak. Egyszerűen éreztem, hogy Ő lesz az. Azóta közös babánk is van :)
2021. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!