Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az miért baj, hogyha a 4...

Az miért baj, hogyha a 4 hónapos lányom a nappaliban alszik?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lányom és egy 4 hónapos fiam és egy 4 hónapos lányom. Jelenleg egy két szobás albérletben élünk. Az egyik szobában én és a férjem, a másik szobában a másfél éves lányom és a kisfiam alszik. A nappaliban alszik a kisebbik lányom.

Ennek az az oka, hogy a nagyobbik lányom már 3 hónapos kora óta, a fiam pedig 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát, a férjem meg felkel a babasírásra, hogyha ott alszik velünk egy szobába a gyerek.


Ez miért lenne rossz?


2021. dec. 26. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ùgy aludjatok, ahogy nektek a legpihentetőbb, legkènyelmesebb.
2021. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És ki mondta, hogy rossz? Egyébként ha nappal is ott alszik, akkor viszont őt zavarjátok.
2021. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én sem, miert rossz.

Nálunk is 2 szoba van, az egyiket nappalinak használjuk, mert olyan rossz a lakás elrendezése, egyik szobából nyílik a másik, igy az első egy átjáróház.

A szobában alszunk férjemmel, és a 3évesünkel.


A 3 évesünk elalszik az ágyában, ami a szoba másikfelén van, de éjjel jön vissza közénk.


A 3hónaposunk kinn alszik a nappaliba. Ha ő kel, ne keljen mindenki. 1x kel, de utana már nem alszik a saját ágyában tovább, a nappaliban egy ágyon alszunk hajnalban (olyan 5-6fele kel) együtt reggelig.

2021. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Kinek baj ?

Anyukamek 40 évig aludtak a nappaliban, nem lett bajuk.

2021. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!