Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már megfulladok...

Mit tegyek, ha már megfulladok ebben a kapcsolatban, de nem tudok tőle elköltözni, mert csak 4 hónapos a kicsi?

Figyelt kérdés
Szülés előtt is ilyen volt, csak akkor még bírtam a beszólogatásokat, célozgatásokat, összehasonlítgatásokat, cs.szt.téseket. Most, mióta megszületett a kicsi, azóta egyre jobban kivagyok, mert a gyerek se alszik, folyton sír, én se alszok, a háztartás szalad, segítségem nincsen, ha megkérem a páromat, akkor olyan érzésem van, mintha szívességet kérnék tőle, hogy foglalkozzon a gyerekével. Úgy érzem megfulladok ettől. Viszont nem lenne hova mennem, hogyha elköltöznék. Szüleimhez, öcsémhez nem költözhetek, unokatestvéreimmel nem vagyok olyan viszonyban, és a barátaim se olyanok, hogy odacuccolhatnék hozzájuk egy gyerekkel.
2021. szept. 16. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Tudom elcsépelt a kérdés, de leültél már vele erről beszélgetni?

Úgy konkrétan mondtad neki, hogy figyelj ez a beszólás épp vérig sértett? Többet kellene segítened, mert egyedül nem bírom?

2021. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ismét egy megfontolt gyerekvállalás...

Vannak ezek a kismama szállók, oda nem tudsz menni esetleg?

2021. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj a kérdésért, de egy alapból szar kapcsolatba minek kellett gyereket szülni? Magaddal is kibactál és a gyerekkel is..
2021. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
A párod is akarta a gyereket?
2021. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Miért kellet vele gyereket vállalni?

Veszel egy nagy levegőt és megkéred a szüleidet, hogy fogadjanak be. Előtte tanácsos lenne elbeszélgetni vele, hogy zavar a viselkedése, és jó lenne, ha változtatna!

2021. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok az apa- és a párválasztásodhoz! Jól megalapoztad egy új élet jövőjét.
2021. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha még százan ide leírjátok, hogy mennyire nem jól választottam párt, akkor mi változik?
2021. szept. 16. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Ne bántsátok a kérdezőt!

Honnan tudjátok hogy terhesség előtt is kretén volt-e a párja. Lehet akkor kezdődött, és ezzel nem segítetek neki.

Kéddező! Most a fáradtság miatt is érezheted ezt. Nincs olyan barátnőd aki tud kicsit segíteni? Babázik, vagy takarít... én volt hogy megkértem barátnőm kicsit ringassa. 2 órát kaptam, nem sok, de rendet tudtam tenni

2021. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

7-es Semmi, nálunk. Ettől függetlenül ezen el kellene gondolkoznod!

Nyilván szar ügy bevallani a szüleidnek, hogy rosszul döntöttél, de ha szeretnek vissza fogadnak titeket.

2021. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

8-as, az volt az első mondata, hogy gyerek előtt is ilyen volt.

Mit lehetne javasolni, ha nincs lelépési opciód? Milyen a lakhatásotok - albérletben vagytok? Igyekezz meghúzni magad. Ha kell, aludj egy szobában a babáddal, hátha úgy hamarabb megnyugszik éjjel, és így te is többet tudsz pihenni. Próbáld meg racionalizálni a házimunkát, mert egy totyogó mellett sokkal nehezebb lesz a háztartást vezetni, mint mikor még nem tud elmozdulni onnan, ahova rakod.

2021. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!