Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az, aki háziasszonyosdit...

Az, aki háziasszonyosdit játszik, mert sok gyereke van, az mihez fog kezdeni, hogyha a gyerekek nagyok lesznek vagy kirepülnek?

Figyelt kérdés
9 év alatt szült egy yt anyuka 6 gyereket. Nem tervezi, hogy visszamenjen dolgozni, ő marad a "bázison", mert ennyi gyerek mellett nem tudna dolgozni. Oké, de mit csinál, hogyha a legkisebb is felnő? Az ilyenek mit csinálnak?
2021. dec. 27. 17:23
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
74%

9!

Mi is így vagyunk. 11 éves a legkisebb tesóm, lassan 3 éves a fiam.

Csak azzal a különbséggel, hogy nálunk anya nem nagyon nyitja ránk az ajtót. Míg a picivel (3hónapos) terhesgondozásra jártam, addig vigyázott rá, ha a férjem nem tudott, de ennyi 😏


6#

2021. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%
Mire az utolsó is kirepül, ha kirepül és nem lesz valamelyik életképtelen teszetosza semmi és ragad a nyakán, akkor bőven lehet készülni az unokázásra.
2021. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
87%

Én bizony tudnék mit kezdeni a rám szakadó idővel. Mire a legkisebbem felnő, közelebb leszek a 60-hoz, mint az 50-hez.

Aki dolgozik, se dolgozik már szívesen annyi idősen. A legtöbb annyi idős ismerősöm már számolja visszafelé a napokat a nyugdíjig.

2021. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%

Azok akik munkahely nélkül nem tudnak mit csinálni a szabadidejükben, azoknak mi a bajuk?


Annyi mindent lehet csinálni, nem csak munkából áll az élet...


Én pl nem tervezek 6 gyereket, se otthon maradni örökké, de ha így alakulna, akkor elkezdenék festeni, utazgatnék, megfesteném amit látok, ha kevésbbé vagyok módos és nem tehetem meg hogy utazgassak akkor pl sportolnék valamit nem csak alkalmanként hanem rendesen, vennék háziállatot végre kertészkedhetnék, ültetnék veteményest, elolvasnék minden könyvet ami csak megtetszik, lehet írnék is egyet, vezetnék vlogot, vagy ehhez hasonlót....


Szerinted pl a nyugdíjasoknak végetér az élet 65 évesen?

2021. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%
Oké, de ki finanszírozza ezeket a dolgokat? Jópár nőt láttam, aki elvolt otthon, míg a férj gürizett, aztán mikor a férj lelépett, mert megunta, akkor hirtelen ott volt a gondban 25 év otthonlét után.
2021. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
98%
Anyukám 18-tól 43 éves koráig 6 gyereket felnevelt, aztán kitanult ápolónőnek, most dolgozik és imádja a munkáját. Sokszor éjszakázik és túlórázik, amit pici gyerekek mellett nem tehetett volna meg.
2021. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
89%
Haziasszonyosdit jatszik - ezen jot nevettem. 6 gyerek mellett nem jatszik az semmit kemeny az a munka otthon. En 1 gyerek mellett is hulla vagyok nem is kell tobb. Jo par ev munka van mogottem soha nem voltam ilyen faradt. Aki ennyi gyereket bevallal az ne is dolgozzon soha tobbet ha teheti. 6 adofizeto polgar elinditasa az eletben tobbet er barmilyen munkanal. Minden tiszteletem az ove bar nem tudom ki O milyen youtuber.
2021. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
57%
Kolléganőm 10 évig volt otthon, utána kezdte a pályát. Most 50+os és egyre nehezebben bírja a tempót, éjszakázást stb. Mondja is néha hogy neki még rengeteget kell dolgoznia nyugdíj előtt :(
2021. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%
15 ha 6 gyereket tudtak finanszírozni akkor azt is tudják finanszírozni (a gyerekek extra költségei nélkül) hogy simán háztartást vezessen, kertészkedjen, olvasson, sportoljon, az asszony. Az más kérdés mennyire fair ez a férfival szemben, de igazából nem is ez volt a kérdés, hanem hogy mégis mit kezd magával akinek kirepültek a gyerekek? Hát mit? Amit akar, belefér, megbeszélnek a férjjel. Nehogy már a heti X órányi kitudja milyen munka legyen már az egyetlen életcél.
2021. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
94%
19 pedig itt sokan azt sugalljak ha nekik szar legyen az mindenkinek.
2021. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!