Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az, aki háziasszonyosdit...

Az, aki háziasszonyosdit játszik, mert sok gyereke van, az mihez fog kezdeni, hogyha a gyerekek nagyok lesznek vagy kirepülnek?

Figyelt kérdés
9 év alatt szült egy yt anyuka 6 gyereket. Nem tervezi, hogy visszamenjen dolgozni, ő marad a "bázison", mert ennyi gyerek mellett nem tudna dolgozni. Oké, de mit csinál, hogyha a legkisebb is felnő? Az ilyenek mit csinálnak?
2021. dec. 27. 17:23
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
6%
Végig se olvastad, látatlanban ítélkezel, de azért mi vagyunk a gázak? Reméljük megjön az eszed, mire jönnek a gyerekek és elkezded a "háziasszonyosdit játszani", mert ha ilyen értékrendet adsz át a gyerekeidnek, azzal nekik ártasz majd a legtöbbet
2022. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
69%
41: A kedvedért végigolvastam és most méginkább úgy gondolom, hogy gázak vagytok.
2022. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
#42: Köszönjük, hogy legalább utólag tájékozódtál, így legalább nem előítéletes lettél, hanem simán egy ítélkező proli. Az előrelépés tagadhatatlan
2022. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
#43: Miért én vagyok az ítélkező proli?:D Nem inkább ti, akik a lenézitek a háziasszonyokat, meg p*ncivakarásnak nevezitek a munkájukat??
2022. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ez van. De ez ám!
2023. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!