Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőm 21 èvesen gyereket...

Barátnőm 21 èvesen gyereket akar aztmondja már Igyse lessz fiatal anyuka de én még nem akarok gyerekeket mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egész nap ezzel basztat hogy ha tényleg szeretném akkor akarnèk gyereket is.

De en 21 èvesen nem tudom elkèpzelni eszembe sincs ilyen



2021. dec. 29. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy Ő szeretne és készen áll rá, de ha Te nem, akkor az veszett fejsze nyele.

Ezt nem lehet kierőszakolni, annak úgyis szakítás lenne a vége, gyerekkel is.


Próbáld megértetni vele, hogy Te erre nem vagy kész, ha nem fogadja ezt el, akkor keressen valaki mást.

2021. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem akkor lépj le még most gyorsan. Elég primitív, gyerekes zsarolás ez a "ha szeretnél, akkor lenne gyerekünk" Ennyi erovel, ha ő szeretne téged akkor ezt a döntést veled hozná meg, nem O egymaga döntene el.. Szóval.. menekulj.


Hja és a lesz 1db sz.

2021. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
számolj vele hogy mostantól gumit is használnod kell, mert csak azért is kihagy egy tabit stb. mert a kis hülye azt hiszi majd ha megszületik a gyerek máshogy állsz hozzá... Ismerősömnél ez volt aztán a csaj koppant, hogy a pasi továbbra sem akart apa lenni :S
2021. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Azt lehet tenni, hogy azelőtt elmenekülsz, mielőtt "véletlenül" esik teherbe.
2021. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nő létemre mondom, MENEKÜLJ! És addig is védekezz!!! Nehogy "véletlenül" teherbe essen.
2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Hja csak ebben az a ciki, hogy ettől még fizetnie kell majd az "ismerősödnek" a gyerektartást.


A nők egy rétege ebből a szempontból mocsok g..i módon ki is használja ezt. Szerintem a gyerekvállalás 2 ember KÖZÖS döntése és ha besikerül valahogy mégis egy baba (akárhogy: most kb mindegy hogy azért, mert nem védekeztek vagy, mert a nő véletlen kihagyta a bogyót, vagy, mert a pasi rosszul veszi fel az óvszert, vagy a nő direkt kihagyja a gyógyszert vagy akárhogy is..) azért a nő 12.hetig elvetetheti de a férfi..? Ő nem mondhatja a nőnek hogy ok, vállald el, de én nem akartam, ezt mi nem terveztük, én lemondok róla és akkor ezek alapján döntsél, hogy megtartod vagy sem hogy egy büdös vasat se fizetek.


Tuti hogy otthagynam az ilyen nőt, mert kb olyan ez mint a darazsfeszekbe bedugni a pocsodet.

2021. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

ha nem ismeri el alapból az apaságot még megúszhatja a gyerektartás fizetését, HA a nő elég buta hozzá és nem viszi perre az ügyet(de többnyire ehhez nem hülyék).

és nem idézőjeles ismerős, tehát nem én voltam az XD Fizeti is,de ettől még a nő ki van akadva, hogy a pasi elhagyta és "csak" fizeti a gyerektartást, meg látogatja a gyereket.

2021. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7, Hja hát ne legyen kiakadva, basszus. Tipikusan magának szül az ilyen. Ha a ffi véleménye nem számít amikor tervezik a gyereket, akkor magának szül...


Nekem van olyan ismerősöm akinek megmondta az "apa" (bocs, idezojelmaniam van 😂😂.. de kivételesen az tényleg csak "apa") hogy ő nem megy el.. és ha beidezteti a csaj, megkeseríti az életet. Fenyegette meg aztán elköltözött ismeretlen helyre, nem vette át az leveleket. Azt mondta a nőnek, hogy ne folytassa ezt, mert akkor tönkreteszi meg megalázza, meg a gyereket is. És csak keserűséget meg szomorúságot kap majd tőle a gyereke. A nő meg ráhagyta. Hát ilyen is van..

2021. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mikor lett volna fiatal anyuka, 15 évesen?

A barátnőd még eléggé éretlen, ha nem valami múló hóbórt nála ez a "gyereket akarok", akkor hagyd őt a fenébe és addig is vigyázz, nehogy "véletlenül" teherbe essen.

2021. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha képtelen felfogni, hogy te nem akarsz gyereket, inkább lépj le. És ha nem vigyázol, simán átver. Nekem volt egy ismerősöm, aki úgyszintén 20-21 év körüli volt, pár hónapos kapcsolatban élt, azt hazudta a pasinak, hogy fogamzásgátlót szed, így nem védekeztek. Terhes is lett, de hát ez volt a célja. Megtartották a gyereket, próbálták életben tartani a kapcsolatukat, de nem ment. A srác lelépett, de fizette a gyerektartást, a csaj meg egyedülálló anya lett.
2021. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!