Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most őszintén, ti vennétek a...

Most őszintén, ti vennétek a gyereketeknek apró halálfejes dzsekit, sapkát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 19:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
nem.
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Voltam bababörzén, hogy a 2 éves lányomnak vegyek ruhát Egy pasi nagyon ajánlgatta a halálfejes pólót, bár a fiáé volt, szerinte kislányra is rá lehet adni. Én mondtam, hogy még a fiamra sem adnám, nemhogy lányra. Erre jól megsértődött.
2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
soha, de ismerek olyan vamp szülőket akik direkt az ilyeneket keresik. Van ismerősöm akiknél a gyerek szájában halálfejes cumi volt...
2010. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

Persze, sőt, apró halálfejet is vennék neki.

Miért mi a fene baja lesz tőle, elárulnád?

2010. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
utolsónak: egyszerűen morbid és nem gyereknek való. Mondjuk én felnőttként sem pompáznék halálfejes cuccokban, mert egyszerűen annyi vidámabb szín és minta van mint egy fkete alapon fehér koponyás szar...
2010. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Szia! Ezt én sem értem, hogy egy csomó gyerekruhán miért van halálfej meg csontváz? Tegnap néztem éppen egy tök jó mellényt, megfordítottam és a hátulján ott volt egy halálfej. Én tuti nem veszek ilyen holmikat, szerintem visszataszító!
2010. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Én sem veszek, nem is értem miért ennyire felkapott, szerintem béna, és egyáltalán nem gyereknek való.
2010. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Van, aki meg nem akarja macikás püntyikének öltöztetni a gyerekét. Ez van.
2010. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Én vennék, szerintem rákkenroll :D
2010. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
az én lányomnak van egy halálfejes sapija. olyan édes a rózsaszín cuccai mellett. ki nem állhatom a micimackós meg a negédes barbis-csillogós pillangós-hercegnős dolgokat, kiráz tőlük a hideg. nyilván tetőől talpig nem adok rá halálfejes dolgot, sőt, olyat sem veszek meg, aminek az egész hátán az van, de 1-1 kisebb minta erejéig simán belefér.
2010. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!