Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utan 3.menszinel...

Szülés utan 3.menszinel normális hogy egy nagy alvadt vér darab távozott? KB 6x3 cm és darabka volt

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltál terhes?
2022. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy.
2022. jan. 4. 03:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót? Nekem is volt egyszer ilyen ciklusom (nem szedek), pedig régen szültem. Azt olvastam, mióma tud ilyet, így jól megijedtem. De nőgyógyász azt mondta, miután UH-n nem látszott semmi, hormonális oka van - túl rövid peteérés, rövid ciklus, hosszabb darabos vérzés... ez annak a jele, hogy öregszem.

Ha többször előfordul, menjek hormonokat nézetni és kaparás is kellhet, mert abból valami mintát vesz, biztos ami biztos... na azóta sem volt ilyen.

De barátnőm is mesélte, neki egyszer egyben koppant ki a vécébe szinte az egész méhnyálkahártya, azt hitte vetélés, még be is vitte megmutatni. Neki is valami olyat mondtak, hogy "csak" nem volt peteérése.

Pajzsmirigyet mondják még, hogy érdemes szülés után TSH-t nézetni háziorvossal, mert gyakori, hogy azzal lesz gond. De persze egy megnyugtató UH sosem árt a nődokinál. Ha meg hormonális lehet, magától is rendeződik még (nekem meg a második császár után fél évig egyre görcsösebben jött meg, hogy 3 napig aludni sem tudtam, UH rendben, endokrinológus jódozott sót javasolt fogyasztani meg hogy figyeljek a szénhidrátra és mozogjak többet - és bevált).

2022. jan. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy egy ciszta volt.
2022. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!