Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4-5 hetes kémia terhességkor...

4-5 hetes kémia terhességkor kinek hogy folyt le a vetélés?Nekem 2 napig enyhén piros vérzés, nagyon kevés. Utána barnázás, van benne egy kis alvadt vér is. Utána 2 napig semmi, most megint barnázás. De az is nagyon kevés.

Figyelt kérdés
Volt akinek erősebb vérzése volt? Esetleg darabos? Meddig vérzett? Mikorra ürült ki a szervezetéből a hcg hormon?
2020. nov. 8. 18:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem, hogy szinte görcseim se voltak, nagyon enyhék. Pedig én menstruációkor nagyon görcsölni szoktam.

Voltam a dokinál is, ultrahangon semmit nem látott.

2020. nov. 8. 18:51
 2/2 krisztina24 ***** válasza:
Szia. Nekem kb.5-6 hetes terhesség szakadt meg spontán, 2-3 nap erős,darabos vérzés,addig tartott mint egy normál menses, görcs is kb.hasonlóan zajlott le. Nekem első nap még ott volt a petezsák és az embrió,de másnap már teljesen "kiürült". A hormont nem tudom mikor ürült ki,nem nézettük.
2020. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!