Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggelre távozott belőlem egy...

Reggelre távozott belőlem egy kis alvadt vér egy kis vérzéssel. Nem görcsölök vagy talán egy kicsit de az is lehet hogy csak az ideg miatt. 8 hetes vagyok . Mit csináljak elmennék kórházba? Teljesen kivagyok

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Azonnal orvos, egy percig ne várj tovább. Semmiképpen sem jelent jót.

Kívánom a legjobbakat!

2020. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Vetélés előjele!

Orvos orvos!!! Most!

2020. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Orvoshoz, gyorsan.
2020. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen vér nem jelent jót. Ügyelet.
2020. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közben eljöttem.

Sajnos az első terhességemnél is véreztem és görcsöltem de az csak egy kis vér folt volt sok görccsel 2x is.

Eh most más és nagyon m3gilyedtem

2020. dec. 16. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nincs gond.

Nekem amikor vetéltem akkor 3 nagy alvadt darab jött,de iszonyat mennyiségű vérrel.

Akkor már sejtettem hogy nincs tovább. 9 hetes voltam.

Neked mit mondtak?

2020. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon alapos dokit fogtam ki. Megnézte először uh-n minden rendben vele. Utána tényleg olyan alaposan megnézett hogy egy szavam sem lehet. Nem látta a forrást azt mondta tiszta a hüvely nincs már vér benne és a méhszájam is érintetlen. Az a pici görcs is alábbhagyott. Szerintem a stressztől volt.
2020. dec. 16. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok szerencsétlen! Ezért van ennxi fogyatékos gyerek! Stresz stresz aggodalom. Ez nem tesz jót!
2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azért mert az ember megijed az nem jelenti azt hogy stresszel egyfolytában. Azóta köszönöm szépen semmi ijedtség, stressz.


Gondolkodj egy kicsit mielőtt olyat írsz ami másra nem feltétlen igaz. Ne magadból és a környezetedből indulj ki.

2020. dec. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!