Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok, és a párom családjánál történtek lopások és most az egészet rám akarják kenni. És nem tudom bizonyítani hogy nem én voltam. Lehet hogy Apósom lopkod mert fél a mostani feleségétől, a párom nővére is eléggé manipulatív személy voltak hazugságai is. Nem tudom mit tegyek mert ha nem derül ki akkor én leszek a fekete bárány.

Mit tegyek? Becsületsértésért tegyek feljelentést? Kérjek hazugság vizsgálatot? Nem tudom. Pedig ez az idegeskedés nem tesz jót most.

köszönöm.


2010. szept. 8. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A párod nem véd meg? hiszen ki más ismerne téged...
2010. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő mellettem áll, de ez a becsületemnek nagyon rossz és dühítő.
2010. szept. 8. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Annyit nem ér hogy idegeskedj miatta.


Remélem hamar megoldódik!

2010. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak tényleg rossz.
2010. szept. 8. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen családba keveredtél. Igazából nekik kellene bizonyítaniuk, hogy Te voltál. AZ alaptalan vádaskodásuk sajnos azt mutatja, hogy valamiért nem szeretnek Téged. HA most tisztázod is magad, a szemükben úgyis Te leszel a fekete bárány... mert annak akarnak látni. Nem lehet, hogy el akarnak szakítani a párodtól, azért mesterkednek?

Én a helyedben biztos, hogy megszakítanék minden kapcsolatot ezekkel az emberekkel, még akkor is, ha a párod családja. Talán majd egyszer kiderül az igazság, és akkor remélem térdem csúszva kérnek majd bocsánatot tőled.

2010. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szép, ebben van vmi hogy nem tudnak elfogadni.
2010. szept. 8. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem idegeskedj ez miatt, főleg ne most, hogy babát vársz mert tényleg nem tesz jót. Úgysem tudnak semmit rád bizonyítani mert nem te voltál! Neked nem kell mentegetőzni, ha nem hiszek el hogy nem te lopkodsz akkor le vannak ejtve nagy ívben. Nehogy már miattuk érezd rosszul magad mikor épp most kéne a legboldogabbnak lenned! Ne hagyd hogy felhúzzanak, tudomást se végy róluk!

2010. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudom, a párom megszakított minden kapcsolatot velük.

Jobb ha tényleg nem foglalkozom velük.

2010. szept. 13. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon bizonygatja, hogy nem ő lopott, az gyanus, ezért ne beszélj erről többet. Egyszer elmondtad, hogy semmi közöd a dologhoz és érthetetlen, miért vádolnak alap nélkül, ezzel részedről a téma lezárva. Ne vedd ennyire komolyan. Ha nem ezt, találtak volna más hibát, miért kössenek beléd.
2010. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 14. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!