Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom úgy hisztizik...

8 hónapos lányom úgy hisztizik hogy földhöz dobálja magát! Miért? Mit lehet tenni? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele semmit csinálni, hagyni kell hadd tombolja ki magát. Előbb-utóbb rájön hogy felesleges. Az én lányom is ezt csinálta, mostmár csak ritkán jön rá. 2 éves.
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nyugodj meg! Ezt az én lányom is csinálta. Én megvártam míg lecsitúlt. De amőgy egy ilyen hiszti után nagyon fáradtak lesznek és elaludnak.
2011. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt ilyen időszaka, ilyenkor teljes erőből hátravágta magát, persze fejjel előre. Semmit nem tudsz tenni ellene, hiába mondanád, hogy nem szabad úgysem érti, és még inkább annál jobban csinálná. Én annyit tettem, hogy hagytam, hadd csinálja, de közben oda kell figyelni, hogy nehogy beverje a fejét. Pl ha ölben volt és elkezdte csinálni, letettem a földre, és a feje alá tettem egy kispárnát. Vagy ha nem otthon voltunk akkor a kezemet odatettem a feje mögé, nehogy beverje. Hála istennek 1 hónap alatt leszokott róla. Ha látja hogy nem ér el vele semmit, akkor nem fogja csinálni egy idő után.
2011. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most fejezete be evés közben kezdte, most még azt is bele kellett harcolni, de mondom oké, kivittem a maradékját betettem addig a járókába (egyébként szeret ott játszani)És ahogy kiléptem az ajtón ordítani kezdett, visszamentem semmi baja nem volt ezt játszottuk kb 3x, utána 2x eldobta magát, olyat csattant és ott fetrengett, néztem az ajtóból nem mentem oda de a szívem szakadt meg :(Azóta megnyugodott itt játszik mögöttem a járókába beszélget a csörgőivel, el se hinném ha ezt valaki meséli hogy van ilyen!


Azt írtad első 2 éves a babád... Akkor ez nem átmeneti állapot ezek szerint!! :O

2011. márc. 3. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi volt,hogy be vízeztük a kezünket és rá csaptuk az arcára.
2011. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Leszoknak róla, az én gyerekem csak akkor csinálja, ha valamit nem engedek neki. Pl: bejövünk az udvarról, és ő még kinn akar mardni. Egyébként nem szokta már csinálni.
2011. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kolléganőmnek a 10 éves lánya csinálta ilyet, mert a dm-ben akart egy hajráfot, csakhogy fekete volt, meg kék, de neki rózsaszín kellett volna. Megkérdeztek egy eladót, aki mondta, hogy sajnos csak ennyi van.

Ő meg hanyatt feküdt a kövön, elkezdett hisztizni. Majd el süllyedtem szégyenemben.

2011. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!