Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csúnyább vagyok anyaként?

Csúnyább vagyok anyaként?

Figyelt kérdés
Más is csúnyábbnak látja magát mint szülés/gyerek előtt? Ducibb arc,stria mindenhol…

#Csúnyaanya
2022. jan. 9. 00:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
En határozottan ezt érzem. :/
2022. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Én most kifejezetten szebbnek érzem magam.Első gyerekkel viszont nagyon ronda lettem,állítólag fiúkkal amúgy is rosszabbak a hormon változás okozta sz*rságok.Igaz lehet,most lányom van.


Elsőnél pattanások,szélesedtem és teljesen eltűnt a derekam (pedig nem híztam sokat! Magzatvízzel,gyerekkel, mindennel együtt híztam 8kg-t),rengeteg striám lett,folyamatosan dagadt a pajzsmirigyem miatt a tokaszalonna,tiszta feketék voltak a szemeim a fáradtságtól,vizesedtem és puffadtam ha kellett ha nem..


Most kb van egy kissé csúcsos,előre nőtt hasam.Hízni 3,5kg-ot híztam és eddig sehol egy új stria,sehol a vizesedés,sehol semmi gond.(32 hét)


Érdekes..

2022. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen én is vagyok vele. Szülés óta mintha rohamosan öregednék. Azóta több eü problémám is lett, és a tükörben mintha nem is önmagamat látnám. Terhesen még nem volt semmi gondom. Már 3 éves a fiam, és nem csinálnám vissza semmi pénzért, de vitathatatlan hogy elindított a lejtőn, hogy született egy gyerekem.
2022. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Nyugi, anyukák a legszebbek.
2022. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
🚼 Ezt mond Schobert Norbi-nak ❗
2022. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Fuhhhh, én egy bányarém lettem (főleg az arcom, mellem, mert amúgy most soványabb vagyok, mint szülés előtt, striám sincs). Múltkor szemceruzáztam egyet + kis szempillapödörítő, 18 hós kislányom félelmében az apjához bújt, esküszöm, rám sem mert nézni!!!!!!! Úgy röhögtünk, persze én kínomban, hogy mivé lettem 😆😆😝😝 de lexarom, a kislányomnak én vagyok a legszebb, más nem érdekel 🥰🥰
2022. jan. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Az első gyerek után nagyon szépnek éreztem magam és a képeket visszanézve szép is voltam.

Csinos voltam, hamar lefogytam, vékonyabb voltam, mint terhesség előtt, a szoptatástól hatalmasak voltak a melleim, szép dús hajam volt, szép volt a bőröm. Akkor éreztem magam legjobban a bőrömben, a visszajelzések is azt igazolták, hogy bomba mami vagyok😁

Na a második gyerek után maradt rajtam kb plusz 10kg, a hajam f*s, a bőröm is más, az arcom is megváltozott. Most nagyon nem vagyok magammal kibékülve.

A melleim megcsináltattam az első gyerek után, azok rendben vannak legalább, de a többi testrészem nem😅

2022. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Én szerencsére nem csúnyúltam meg. Terhesség és szülés előtt és után is igényes voltam / maradtam.

Elkerült a hajhullás, stria és mivel nem szoptattam melleim sem lógnak térdig.

2022. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
8: gratulálunk neked és a melleidnek, hogy igényes maradtál...röhejes 😆😆
2022. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Én egyelőre szebb lettem, ledobtam azt a 15 kg-t, amitől még a terhesség előtt szerettem volna megszabadulni, a mellem a szoptatás miatt két számmal nagyobb lett viszont (már nem szopizik a lányom, de a méret maradt), a hajam szép, dús és hosszú lett.

Szerintem ez nem (csak) igényesség kérdése, hiába öltözködik valaki csinosan meg figyel oda az egészséges táplálkozásra, mozgásra, ha egyszerűen a bőre megcsúnyul vagy fél haja kihullik meg hasonlók. Ez inkább szerencse kérdése. Illetve nekem is még csak egy gyerekem van, kíváncsi leszek a második után hogy leszek.

2022. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!