Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon striás voltam terhesség...

Nagyon striás voltam terhesség előtt Mindenhol pedig sovány vagyok terhesség alatt ennél csúnyább leszek több lesz ennél is?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Több lesz
Nem vészesen
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is sok van, magas vagyok, sokat nőttem hirtelen gyerekként. Terhesség alatt nem lettek újak.
2021. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Emberfüggő. Itt most mindenki le fogja neked írni, mennyi volt neki, de gondolom az téged nem érdekel :D

Akár mi van, próbáld inkább elfogadni magad. Ott hordod ki a gyermekedet, legyél rá büszke.

2021. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez genetika.

Kenegetheted krémekkel (én a bio oillal kentem) de így is lett egy kevés.

2021. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ha alapból striáid vannak akkor én nem igazán tudlak vigasztalni, hogy nem lesz több. Nekem is voltak terhesség előtt is bőven, én is bőszen kentem a hasam mindenféle olajjal. Mikor már a 33. héten kezdtem fellélegezni, hogy megúsztam és nem lett stria a hasamon hirtelen előjöttek. 38. héten megszültem, akkor már a köldökvonalam fölött is elkezdett repedni a bőr. Megmondom őszintén, engem amúgy nem zavar. Konkrétan egész eddigi életemben soha nem fordult velem elő, hogy pl. egy pasi kizavart azért az ágyból, mert striás a fenekem, combom, stb, a strandon meg azt a néhány alkalmat kibirom, amikor mondjuk bikiniben vadidegenek látják, hogy milyen, bár még ott sem rohant el előlem visítva senki, ugyhogy ha téged nem érdekel pont nem fog érdekelni senki mást sem.:)
2021. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori növekedéstől nekem is sok lett.


Első terhesség után is lett, de a 2. Után pedig nagyon sok.

De nekem alig látszik, szépen visszahúzódtak, fotón nem látszik, csak ha meghúzom a bőrt..

2021. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban rengeteg lett. Nagyon féltem a terhességtől, hogy a hasam is kireped, de egy db sem lett sehol. Mondjuk én 37. hétre megszültem, kicsi is volt a hasam és a baba is. Lehet, hogy ha kihúzom tovább, akkor a hasamnak is annyi.
2021. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!