Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy csúnya babám...

Rettegek, hogy csúnya babám fog születni, más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapom van hátra a szülésig és nagyon félek, hogy előnytelen külsővel fog a világra jönni. Rengeteg babás képet látok fb-n, hát mit ne mondjak... Kisgyerekből is kevés az igazán szép, rengeteg a kifejezetten csúnya. Állítólag nem vagyok csúnya, a szüleim is szépek, magasak és vékonyak, párom és szülei sem vészesek annyira, mégis teljesen kétségbe vagyok esve. Tudom hogy az egészség a legfontosabb, de szerintem álszent az, aki azt mondja hogy nem számít a külső, mert igenis számít. (Sokszor éri bántás is az embert irigységből, tapasztaltam, de inkább irigyek legyenek mint szánakozók.) Hogyan küzdjem le a félelmem?

#csúnya #koraszülött #csúnyababa #alkoholszindróma
2020. máj. 17. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
61%
A koraszülött mit keres a kulcsszavaknál?
2020. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem, hogy a koraszülöttek nem előnyös külsővel születnek, sokszor ez változik, de általában nem (minden egyéb probléma mellett). :( Nem jutott kifejezőbb az eszembe, nem bántásból került oda.
2020. máj. 17. 10:10
 3/73 A kérdező kommentje:
Sokszor hallani, hogy csúnya párnak születik gyönyörű gyereke, szóval a genetika sem garancia semmire...
2020. máj. 17. 10:12
 4/73 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minden anyukának a maga szemében szép a gyermeke. A legtöbb anya elfogult lesz, amint meglátja a babáját, ő lesz neki a leges legszebb a világon!

Én is féltem ettől egyébként, mert nem vagyok valami szép nő, sose kapkodtak értem a férfiak, a párom se az a Don Juan, de megvan mindkettőnkben külsőleg az a sok apró szép dolog, amibe a másikunk beleszeretett. A gyerekünk nagyon szép, gyönyörű hosszú szempillákkal, mindig vidám arccal, és lehet, egy-két ember mást gondol szép babának, de nekem ő a leges legszebb. És ez a legfontosabb.

2020. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogyan lehet leküzdeni. Én lányt vártam, és igen, ez is egy "félelmem" volt. Főleg, hogy én és a felmenőim nagyon rondák vagyunk, én már éreztem is ennek a hátrányait bőven (anyámék idején nem volt jellemző ennyire a diszkrimináció emiatt). Szerencsém lett, egész helyes a lányom. Problémás gyerek, de emiatt talán még fontosabb, hogy szép. Nagyon másképp állnak egy olyan "pokolfajzathoz" (auti, adhd, opponáló, pda-s), aki emellett még egy rusnya kis béka is. Kár ezt tagadni.
2020. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséged 5-ös! :) Csupa jót kívánok nektek!
2020. máj. 17. 10:27
 7/73 anonim ***** válasza:
80%
Alkoholszindrómát miért jelölted meg a kulcsszavak között?
2020. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Minden kulcsszóra egyenként rákérdeztek?
2020. máj. 17. 10:30
 9/73 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen mintával tök 8, hogy fog kinézni, ha belülről rohad majd szegény.
2020. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire félsz, kezdj el plasztikai műtétre gyűjteni. 18éves korára lesz annyi pénz.
2020. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!