Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kis segítség kellene!...

Egy kis segítség kellene! Hogy lehet a ciklus.hu oldalon beírni a hőmet?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy hol kell beírni a napi hőt.

Meg mit csináljak ha egy nap csak pici vérzésem van.Az attól még mestruációnak számít vagy nem?

December 7-én jött meg és kevés vér.8-án reggel még volt vér utána délután barna folyás volt.Ja és volt egy rózsaszín pötty.

9-én és 10-én csak barna volt.11-én megint kicsi vér és késöbb barna és 12-én is igy volt.13 megint csak barna folyás és ma megint volt picic vér és volt rózsaszín folyás is.Össze vissza.Mit tegyek?Köszönöm a segítséget!


2008. dec. 14. 21:49
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Miután beléptél az oldalra, látod az éves nézetet. Ha rákattintasz egy napra, akkor megkérdezi, hogy "eddigi napok hozzáadása a ciklushoz"(mensi) vagy nap részletei.

Ha beléptél a nap részleteibe, akkor ott vannak olyanok, hogy


Menstruáció Termékenységi vizsgálatok

Táplálkozási, súly és sport napló

Tünetek, egészségi-állapot, hangulat...

Gyógyszereim

Saját megfigyeléseim

Betét / Tampon használat dokumentálása...


A menstruáció és termékenységi vizsgálatoknál ezeket hozza. Értelemszerűen beírni az adatokat, illetve legörgetni, ahol lehet.


Vérzés intenzitása: nincs bejegyzés nincs folyás vérfolt Enyhe Közepes Erős

Napi hőmérséklet: Celsius Ne vegye figyelembe számításnál

Mérés időpontja: óra:perc

Méhnyák állapota: nincs bejegyzés száraz ragadós krémes tojásfehérje

Méhszáj magassága: nincs bejegyzés alacsonyan középen magasan

Méhszáj nyitottsága: nincs bejegyzés zárt közepesen nyitott nyitott


Volt-e...

Volt-e nemi aktusa?

Volt-e ovulációs fájdalma?

Volt-e nőgyógyásznál?

Volt-e méhnyakrákszűrésen?


Teszt eredmények:

Ovulációs teszt eredménye: nincs bejegyzés negatív pozitív

Terhességi teszt eredménye: nincs bejegyzés negatív pozitív



Remélem, segítettem.

2008. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy te terhes???


Tudom, hogy nem tartozik a kérdésedhez, de amit leírtál, abból erre lehet következtetni, mert NEM JÖTT MEG. A menstruáció első napja ugyanis nem a barnázgatás meg a rózsaszín folyás, hanem amikor rendesen vérzel.


Ha meg nem vagy terhes, akkor az általad leírtak hormonális problémára utalhatnak, többnyire nem normális dolog ennyit pecsételgetni napokig. Sárgatest elégtelenséged lehet például.

2008. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és negatív lett.Kettőt csináltam.Vannak terhességi tüneteim már több mint 1hónapja.Nem hiszem,hogy terhes lennék de holnap kiderül.megyek dokihoz.Remélem baba.Szeptemberben is így volt össze vissza aztán Novemberben kimaradt a menszi.Nagyon sokat szédülök mostanában.Erős hányingerem is van.
2008. dec. 15. 17:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Ja azt elfelejtettem,hogy nekem hormonzavarom van 8éve és nincs kezelve.Volt mikor rendesen megjött volt mikor 2hónapot is kimaradt.Remélem nem a hormonzavar csinálja hanem a baba.Annyira szeretnék.
2008. dec. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!