Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapest környékén, vagy 15....

Budapest környékén, vagy 15. 6. kerületben babakocsihoz alkalmas sétálós hely?

Figyelt kérdés
Normafára és környékére szoktunk menni. Mást nagyon nem ismerünk, neten nem találtam kifejezetten olyan ajánlást, ami babakocsi kompatibilis. Valami kellemes, erdős, vagy hangulatos helyre gondolnék.

2022. jan. 10. 14:03
 1/4 Derjaderja ***** válasza:

Kiscelli-kastély előtti parkerdő szépen járható, betonsétány megy körbe.

Hajógyári-sziget fő útja és az oldalsó kavicsos rész a jatszók felé.

A Gellért-hegyre is hátulról a VUK-jatszó felől fel lehet menni.

Margit-sziget, Városliget.

Kiesik, de a Normafához kèpest nem sokkal: 11.kerület Kamaraerdő.

Ha földes és emelkedő is jó, akkor a Fenyőgyöngye felé is lehet menni a buszvégállomástól.

2022. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem a felsorolást, mert a 15., a 6. kerület és a normafa is messze esik egymástól. A 15. kerület mellett van a 16. kerület, ami egy szép kertvárosi rész, sok jó hely van benne. Babakocsival a reformátorok tere (kilátó, kávézó), a vele szemben lévő játszóteres, havashalom park, vagy, az erzsébetliget a leginkább járható (de oda inkább babaprogrammal együtt érdemes menni, van benne egy varázspont nevű hely babatornával, zenéléssel), esetleg cinkotán a szilaspatak mellett is ki van építve az út (de ebben nem vagyok biztos), zugopatak játszótérre ha rákeresel, 15. kerületben én semmit sem találtam.
2022. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 16. kerületben a Naplás-tótól végig fut egy kerékpárút a Szilas-patak mellett. De elég forgalmas, lehet konfliktus a kerékpárosokkal (igaz, gyalogosból van több). A tó mellett van erdő is, de ott földesek az utak, nem járható bármilyen kocsival. Utána a 16. kerületi részen is van erdő, egész jó szekérutakkal, itt is kocsitól függ, hogy bírja-e.
2022. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ott a Páskom-liget, a mi babakocsink ott is elmenne. Van jó tanösvény is. Ha kicsit mrsszebb mégy, a csömöri horgásztó körül is lehet sétálni, bár ez peoblémás lehet a kilógó horgászbotok miatt.
2022. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!