Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen evett együtt...

Mennyi idősen evett együtt dolgokat a gyereked?

Figyelt kérdés

A fiam 2,5 mindent külön eszik meg. Pl a kenyérről leveszi a felvágottat, előbb azt eszi meg és utána a kenyeret. Ha ebédhez adok csemegeuborkát, akkor előbb befalja az uborkát, utána eszi meg a főtt ételt. Tehát nem csinálja úgy, mint pl mi, hogy folyamatosan esszük hozzá az ubit.

És kb mindennel ezt csinálja. Ezt más gyerek is így csinálja? Meddig?


2022. jan. 14. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányom kb ilyenkor de van, hogy most 3,5 éveseb is külön eszi


Fiam nincs 2 nèha már nem szedi szét a szendvicset

2022. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Vegyes. Az 5 évesem is előbb eszi meg a kenyeret és csak utána a virslit.

Oviban szerintem sokan átállnak az ilyen “együtt evésre”, mert ott azért igazítják őket az óvónénik. A szendvicset tuti nem engedik külön enni, de a csemege uborkás példa viszont szerintem nem zavaró.

2022. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányom 4 és fél éves és szinte mindent külön eszik. Az óvoda valamit javított rajta, mert látja, hogy más gyerek egyben megeszi. Természetesen eheti külön a szendvicset is az oviban, sőt a tésztára nem teszik neki rá a szószt, mert akkor nem enne belőle.
2022. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek sosem ettek külön semmit. 😳 Nem is hallottam még ilyet, komolyan. 😄
2022. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves, mindent(!) külön eszik. Egy vajas kenyeret nem eszik meg, csak külön a vajat, majd az üres kenyeret. A főtt ételből szintén, külön minden alkatrész. A rakottasokból neki külön ki kell vennem mindent, mert ha összesütöm, meg se kóstolják. Sejtésem sincs mikor növi ki.
2022. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Ubit nálam is megeszik külön


Úgy küszöbölöm ki, hogy összevágva apránként adom oda

De a családtagjaim sem szokásosak ebben a témàban


Anyuéknàl 3-an vannak

1 ebéd 1-1,5 üveg ubi/ cékla..

2022. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sógornőm 50 de az ubit csak a kaja után eszi meg.
2022. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!