Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nem nagyon akar velem...

Párom nem nagyon akar velem úgy együtt lenni mióta terhes vagyok. Mintha félne és hozzás sem mer érni. Én meg attól félek máshol keresi meg a dolgokat. Mit tegyek? 25hetes km.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
jaj annyi ilyen kérdés van.mért keresné másnál?mi sem szexelünk/nem azért mert nem akarjuk/,és mégsem keresi másnál.
2010. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is 25 hetes vagyunk, mi sem vagyunk együtt mert nálunk meg én nem akarom (nem is kívánom és valahogy nem is foglalkoztat, sőt még benne van hogy a babát is féltem és az is hogy bizarr dolognak tartanám ha közben rúgna egyet vagy ilyesmi) de meg sem fordul a fejemben hogy máshova menne ilyen dolgokért......szeret és elfogadja a döntésemet.

Ha nálatok meg ő döntött így akkor pláne nem hiszem hogy másnál keresné a dolgot, nyugi :)

Boldog babavárást :)

2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elintézi magának hidd el, sok férfi fél (alaptalanul ugyan) hogy a babának bajt okoz a behatolással meg a szex-szel. De ettől még nem fog megcsalni.Vidéken azt szokták mondani, hogy addig lehet csinálni, míg a baba rá nem üt ....(mármint az apja fütyijére) :D
2010. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Totál így vagyunk mi is. Én nagyon nehezen bírom,próbáltam beszélni a férjemmel, de elutasító ebben a témában.:(

Azt mondja fél, hogy baja lenne a babának, és hogy soha nem bocsájtaná meg. Hiába bizonygatom, hogy nincs oka félni és ennyire túlzottan félteni.

27. km

2010. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:)köszi a megnyugtató válaszokat
2010. ápr. 13. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet...rengeteget sirtam emiatt, hogy ne a hátamat simogassa hanem pl a mellemet!!!De a terhességem elején barnáztamn, azóta fél, de én már bármelyik nap szülhetek:))))
2010. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy a párom nem csal meg, de engem is bosszant, hogy csak a hátamat símogatja, meg a talpamat, tenyeremet puszilgatja, mintha kisbaba lennék és nem nő.
2010. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
anno nekünk is voltak ilyen gondjaink!elvétve voltunk együtt,mert ő is tartott attól,h árthat a babynek!kicsit bizarnak érezte az egészet,nem tudott kikapcsolni és nem azzal foglalkozni,h a Kicsi ott van bent!ajánlom a kutyapózt,ott nem láttja a hasad így talán könnyebb:-))))))
2010. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta megtudtuk a nemét, 19. hét, mi sem voltunk együtt. Nem ezzel függ össze, hanem egyszerűen őt pszichésen zavarja. Tudja hogy nem árthat neki, de nem tud elvonatkoztatni. Kb 2 hetem van hátra és kibírta eddig a kapcsolatunk, pedig eléggé friss. Szóval nyugi!
2010. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel hasonló kédést, és képzeljétek, megoldódott!!! Minden nap nyomtam a páromnak, hogy nekem erre szükségem van, és én nő vagyok stb-stb., voltam viszonylag arrogáns is, és végül hagyta magát elcsábítani (szerintem azért, hogy fogjam be már végre :-)). És akkor rájött, hogy nekem ez nagyonis élvezetes, a babát pedig nem bántja, így azóta is simán megy a dolog :-). Kb. a 10. héttől a 16. héig nem volt semmi. 21 h km
2010. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!