Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az almát,a sütőtököt meg az...

Az almát,a sütőtököt meg az ilyen dolgokat aminek van héja stb..ezeket héj nélkül mérik le vagy azzal együtt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 11:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Például az almát csutka nélkül vagy azzal együtt mérik le? (Kalóriát számolok és szeretném tudni ezeket a dolgokat)
2021. okt. 24. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem úgy mérd le, ahogy megeszed. Gondolom, csutka nélkül, akkor azt vágd ki! Ha héjjastól eszed, akkor hagyd rajta, ha nem, akkor hámozd meg és úgy mérd!
2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Amit megeszel, azt mérd le. De ehhez nem kell előre felboncolni, szétvagdosni mindent. Szerintem sokkal egyszerűbb, ha leméred egybe, és miután megetted, leméred ami maradt belőle, és kivonod a teljes súlyából.
2021. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm szépen.:)
2021. okt. 24. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
A héj kb. 1/10 grammot, ha nyom és akkor nagy méretű almáról beszélünk.....
2021. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tambi3 ***** válasza:
60%

Hosszú életem során 140-150 kg-ot fogytam összesen (200-at meg híztam...), így fogadd el tőlem, hogy nem a héjon és az almamagon múlik a bevitt kalóriák mennyisége.


És ha szabad egy jótanácsot adnom: A nemedtől, korodtól, jelenlegi súlyodtól és az esetleges fogyás elvárt ütemétől függően (pl.: [link] mindenképpen edd meg a napi 1200-1600 kcal-t, mert ha nem teszed, akkor a szervezeted "takarékra vált", nem fogysz, csak erőtlenedsz.


Sok sikert!

2021. okt. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!