Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb problémáitok...

Mik a legnagyobb problémáitok a problémás kamasz gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
Nem azokhoz szól a kérdés, akinek a gyereke olvas éjjel-nappal, és a legnagyobb vita tárgya az, hogy dobozból issza a tejet a leányzó/fiatal úr. Azokhoz szól a kérdés, akiknek így vagy úgy problémás kamasz gyereke van/gyerekeik vannak.
2022. jan. 16. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Jelenleg az, hogy vissza tereljem a jó útra. 13 éves szó szerint sz...rik az iskolára. Képes üresen beadni a dolgozatokat. Elviszik a rosszba a barátai
2022. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Borzalmasak a mai kölykök.Egyszerűen ha agyon ütöd,sem tudsz veluk mit csinálni.Az én gyerekem nem problémás,mármint apjáraton.Viszont nálunk a legnagyobb probléma,hogy eszméletlen rondán beszêl velunk.Nagyon csúnya szavakat.Szerintem annak idelyén ha én így beszéltem volna,most nem lennék itt.
2022. jan. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy új generáció egy rakat fos akkor az annak a generációnak a hibája amelyiknek nevelnie kellett volna a újat👌🏻
2022. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csúnya beszéd, feleselés, agresszió.
2022. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!