Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bár már nem kamasz, hanem...

Bár már nem kamasz, hanem huszonéves "gyerekekről" lenne szó, de nem tudom máshol megkérdezni. A Ti ilyen korú gyerekeitek sem tudják eldönteni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy 10 kérdésből 9-re a válasz a nem tudom. De ilyenekre, hogy mit csinálsz holnap, éhes vagy-e stb. És ha ki is találja, hogy mit csinál holnap este, akkor azt a program előtt még háromszor megváltoztatja.

Csak az én öreg (36 éves9 gondolkodásomnak furcsa ez?


2015. jan. 7. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínübb, hogy inkább csak nem akar mindent közölni veled, az állandó kérdezösködés zavarja.


Ne kérdezgesd, ha éhes, majd szól, az egyéb programokat meg majd közli, ha rád tartózónak érzi.


Egy "nem öreg" 56 éves anya

2015. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyira nem szoktam kérdezgetni a programokról, de a közös programok szervezéséhez néha muszáj kérdeznem :)

Köszi!

2015. jan. 7. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fordítva szoktam, szólok neki, hogy pl. vasárnap délután meghívott a Kati néni, légy szíves úgy szervezd, hogy akkor ráérj.
2015. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!