Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párommal válunk és van...

Ha a párommal válunk és van két gyerek, és én munkanélküli vagyok, akkor neki fogják ítélni?

Figyelt kérdés

voltaképp arra is kíváncsi lennék , hogy hogyan lehet lehet elviselni, ha más nő(az ő új párja)kezei alatt vannak a gyerekek, illetve, ha nálam is lennének, hogyan dolgozható fel egy idegen (akár kedves/tündéri)nő jelenlétét??

megjegyzem: még nem mentem férjhez sem, csak már rémeket képzelek, mert a leendő férjem csak birtoklási vággyal szeret engem és várható a majdani válás.

minden eshetőségre szeretnék felkészülni, hogy helyesen döntsek. mert szeretem őt, szeretnék vele családot.


2010. szept. 9. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szep jovokepet latsz a paroddal :D Es ennek ellenere hozza akarsz menni?

Amugy mas tenyezok is befolyasoljak a gyerekelhelyezest, nem csak az anyagiak.

Egy hazassagban mindket felnek dolgoznia kell, ne a munkanelkuliseg legyen a fo celod.

Egy masik no jelenletet, foleg ha tunderi, nagyon nehez elviselni, a feltekenyseg felemeszt, amikor arra gondolsz, hogy a szeretett ferfi jobban szeret valaki mast, az pedig megrosszabb, ha a gyerekek is jobbnak tartjak mint teged.

Es vegul, ha ilyeneken gondolkodsz, akkor kezdj el keresni valami szabadidos elfoglaltsagot, amivel lekotheted magad, mert igy beledilizel majd az ilyesfajta aggodalmaidba.

2010. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem mentél férjhez, de már a válás foglalkoztat, akkor talán át kéne ezt alaposan gondolnod... Egy válás mindenképpen megviseli a gyereket, akármilyen "szépen" zajlik, de általában ez sosem szép.

Hogy a kérdéseidre is válaszoljak:

Az, hogy anya munkanélküli, attól még nem feltétlenül kerülnek a gyerekek az apához, mivel egy anyától nagyon nehéz elszakítani a gyereket (ilyen eset, ha az anya alkoholista, drogfüggő, vagy olyan életet él, stb.). Függ a gyermek korától, amíg pici, még csak el sem viheti az apja láthatáskor, csak az anya jelenlétében láthatja.

Az, hogy milyen viszony alakul ki a mostohaszülő (akár nő, akár férfi) és a gyermek között, az függ a mostohától és a saját szülőktől is, de általában a gyerekek érzik, hogy ki szereti őket és milyen módon közelednek felé. Nekem 2 éves koromban váltak el a szüleim, anyukám új párjával mindig utáltuk egymást, apukám új felesége viszont úgy szeretett, mintha anyám helyett anyám lenne (még apunál is jobban). A legrosszabb, amikor a szülők harcolnak és a másik új párját mindenáron el akarják ásni a gyerek előtt.

Kívánom, hogy sose kerülj ilyen helyzetbe és beszéld ezt meg a pároddal. Ha már most ilyeneken gondolkodsz, akkor talán ki kéne lépni ebből a kapcsolatból, nehogy később a gyereke(i)den csattanjon az ostor...

2010. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Micsoda?Nem vagy semmi...biztos férjhez szeretnél menni?

Ha netán férjhez mész,és netán lesz 2 gyereketek,és netán elváltok,és neki netán lesz egy uj barátnője,elég könnyen feldolgozzzák az uj nő jelenlétén az életükben,ha megismerik,a nő is normális,és te sem fűtöd őket ellene,igy könnyebben fel tudják dolgoznihogy igen,apának uj párja van,de attól nagyon szeret minket,stb.Ha noincs munkád az nyomhat a latban,de nem perdöntő.

2010. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

most még jobban félek, ok hogy a gyermekek bírnak alkalmazkodni (ha odafigyelünk rájuk), de én tényleg belebetegednék a féltékenységbe

hát igen, lehet nem megyek bele

a páromon tisztán látszik, hogy nem igazából/önzetlenül szeret, mert betegesen féltékeny tehát csak birtokol.

pl a haverjai előtt direkt leéget/lejárat, csakhogy azok ne vessenek rám szemet.és nem egyszer együtt röhögtek rajtam.

2010. szept. 9. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem azt akartam irni hogy elég könnyen feldolgozzák,hanem hogy könnyebben feldolgozzák...
2010. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ez még nem zárja ki hogy igazán szeret...
2010. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sürgősen térj észhez, ilyen kapcsolatba könyörgöm ne szülj gyerekeket, inkább keress egy kedves, szerető férfit, aki szívből ÉDESAPA tud lenni... Ne egy ilyen állatot...


Bár gondolom pénzes a fickó, ha Te mosolyogva elviseled a megaláztatásokat...

2010. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pakolj össze már most, s menekülj el a gyerekekkel. Ha tiéd a lakás, jelentsd ki a párod, s cseréld le a zárat. Egy ilyen embertől ne várj semmi jót.

A szerelem gyakran elhomályosítja a valóságot. Bár érzed, hogy valami nincs rendbe, mégis belemennél ebbe a kapcsolatba. Utána már késő. A szerelmes nő gyakran nem veszi észre párja rossz tulajdonságait, vagy h észreveszi, akkor úgy gondolja, majd megváltozik mellette, illetve ha gyereke születik. Sajnos azonban nem ez történik, mutatja ezt a sok anyaotthonban élő családok.

Bár gondolom félsz az elválástól, mert fenyeget, illetve féltékeny is, de kérhetsz távoltartást! Szerintem gondold meg, mielőtt összekötöd az életed ezzel az emberrel!

2010. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem a pénz miatt, hanem önbizalom hiány miatt vagyok vele

már annyi srácban csalódtam, ő az egyetlen aki velem komolyan tervez.

2010. szept. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!