Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok addig, ameddig...

Mit csináltok addig, ameddig kicsi gyereketek valamilyen edzésen/órán van?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb faluból viszem edzésre a 4 éves lányom, másfél óra heti kétszer. Mivel csúcsidőben kezdődik, ezért fél óra oda és vissza is. Minden messze van onnan és sajnos felnőtteknek való edzés nincs. Csak ülök a kocsiban és olvasok.
2022. jan. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én olvasnék, híreket olvasnék nyugiban, uzsonnáznék, telefonálnék anyukámnak (nálunk ez hosszú szokott lenni), van egy tabletem, azon is szoktam játszani, ilyesmi. De néha azzal is elvagyok, ha csak egy tíz perces YouTube videót nézek végig egyben, anélkül, hogy minden apróság miatt megszakítanám.
2022. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A helyedben sétálnék, vagy futnék, akkor nem csak a gyerek sportol!
2022. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es, én is sportolok rendszeresen🙂 szoktam sétálni, de ott már nagyon uncsi, csak keringek mint gólyafos a levegőben, a futás pedig nem az én sportom.
2022. jan. 21. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én hazajövök addig, mert nagyon közel lakunk, de szoktam ilyenkor bevásárlást is intézni. Ha jó lesz az idő, sportolok majd ez idő alatt, van a tornaterem mellett egy kültéri edzőpark, nagyon jó kis gépekkel, csak most hideg van ehhez.

Ha bent meg lehetne várni akkor olvasnék, de sajnos nem lehet.

2022. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Tökéletes időpont nyelvtanulásra. :)
2022. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elintézem a bevásárlást, néha beülök egy kávéra barátokkal, vagy elmegyek egy turkálóba. De mivel egy megyeszékhelyen lakunk, tíz perc kocsival a helyszín a házunktól, van amikor hazamegyek és otthon csinálok valamit. De ha korábban érek vissza a táncteremhez, akkor olvasgatok, vagy Netflixen nézek valamit.
2022. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen kézimunka? Hímzés vagy horgolt állatfigurák készítése? :) Ha ügyes vagy, eleget tudsz csinálni, akkor akár pénzt is tudsz majd keresni vele, vagy legalább saját készítésű ajándékokat.
2022. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!