Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bántalmazó partner lehet jó apa??

Bántalmazó partner lehet jó apa??

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm bántalmazó kapcsolatban él. Imádja a palit, O neki az isten, mert hát amikor épp nem veri, akkor "olyan jó vele". Meg "amúgy is csak ritkán fordul elő".

Most terhes tőle és gyereket vár. Én sajnos nem tudok ennek felhőtlenül örülni.l, de lehet velem van a baj. Szerintetek hogy reagál egy ilyen ember egy kisgyereket? Állítólag nagyon örül neki egyébként.



2022. jan. 24. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
én abba a kapcsolatba nem szültem volna, mert ha engem megüt, valószínűleg eljön a pont amikor a gyereket is meg fogja. de ez én vagyok...
2022. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Borzaszto ostoba a barátnõd. Azzal azért legyen tisztában, hogy a gyámügy figyelni fogja.
2022. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Bántalmazo partner lehet jó apa? Szerintem erre csak egyetlen válasz van.
2022. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazából meg vagyok picit ijedve, mert úgy érzem segitenem kéne, de hát nemhogy nem tudok, a barátnőm teljes mamorban él. Mintha megfogta volna az isten lábát, úgy kezeli ezt az embert...
2022. jan. 24. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd az anyaotthonban gondolkodhat a gyerekkel a karján.
2022. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A barátnőd buta. Te pedig nem tudsz mit tenni.
2022. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
a szado mazo szexen kívűl nincs helye a bántalmazásnak egy kapcsolatban
2022. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azon lehet segíteni, aki hagyja.
2022. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már jó apa, mikor a gyerek szeme láttára fogja ütni vágni a barátnődet? A barátnőm is hasonló helyzetben volt, ha meglenne a fotó, elküldeném, mennyire verte szét a fejét, mire a barátnőm végre lelépett a pasitól. Ja, gyerek után többet éa durvábban verte. Ráadásul a pasi egy alacsony, cingár, tipikus kocka pasi, szóval még ki se nézte volna belőle az ember.
2022. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha!!!
2022. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!