Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mostanában...

Van itt olyan, aki mostanában kezdte tervezni a kistesót?

Figyelt kérdés

Nekem màr van egy 3 éves kisfiam. Ő annak idején első hónapban megfogant.

A második babàval most januárban kezdtünk próbálkozni, és ugyan még nem jött meg-(holnap-holnap után kellene), de mivel már voltam terhes így tudom/érzem hogy ez most nem jött össze.

Sebaj :) legalább tovább lehet izgulni. Persze azért remélem nem kell túl sokat várni. Viszont február vszeg kimarad, mert a férjem 2x is el fog utazni🤷🏻‍♀️

Nálatok, ha van már gyerkőc, aki mellé testvért szeretnétek, hány éves?

Hátha lesz itt 1-2 anyuka akivel együtt izgulhatunk az elkövetkező időszakban.



2022. jan. 28. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Jelen :)

Mi decemberbe kezdtünk el próbálkozni, de megjött, ahogyan ebben a hónapban is. A nagytesó kb fél év alatt jött össze, szóval nem sietünk sehová

2022. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Lényeg kimaradt, 5 éves a nagylányom :)
2022. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem kistesót kell szülni, hanem még egy gyereket
2022. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

3!

Szövegértés!

A gyakori kérdések szabályzata kimondja, hogy mikor választ írsz, akkor a megadott kérdésre kell válaszolni. A te válaszod totál független a kérdéstől

2022. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3# Mindenbe bele lehet kötni, amibe akar az ember..

Egyébként pedig a megfogalmazásban semmi rossz nincs szerintem, rengeteg baratnőm, ismerősöm fogalmaz így, nem hinném hogy ez degradálja a még csak tervben lévő baba (és igen nekünk testvér is) személyét.

Nyilván nem kistesót tervez az ember-de amikor már egy több fős családról van szó, ott igenis a gyermek a központi, és mi a jövendőbeli babára úgy gondolunk sokszor mint a kistesóra és szerintem ez sokkal inkább pozitiv mint sem negativ..fejtegethetném még, de szerintem felesleges. Aki jól akarja érteni az úgyis tudja mire gondolunk ;-)

2022. jan. 28. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Áprilisban lesz 3, lett volna kisteső, de beteg lett volna lassan ő is 1 éves lenne, azóta próbálkozunk, de csak kémiai jön össze.

3-4 hónapig próbálkozunk még és vége.

2022. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Dejó hogy írtál! Drukkolok Nektek! Hány éves vagy?

Én 33, férjem 37. Mi sem izguljuk túl, picit talán még bántam is volna ha elsőre összejön, mert 3,5 éve is hamar vége lett az izgalmaknak. Persze ez nem azt jelenti hogy nem örülnék neki ha azért viszonylag hamar összejönne. :)

2022. jan. 28. 19:36
 8/15 A kérdező kommentje:
Elirtam. A ferjem mar 38, iden 39. Persze ez nem sok vizet zavar. Utolsó, nektek is drukkolok!!!
2022. jan. 28. 19:37
 9/15 anonim ***** válasza:

7!

Első vagyok, 31 éves vagyok :)

2022. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma kereken 18 hónapos a kislányom :) Mi már szeptember óta rajta vagyunk a témán, mert kis korkülönbséget szerettünk volna, de mivel a lányom is a 9. hónaban jött össze, plusz amúgy még mindig szoptatok, ezért annyira nem esek kétségbe, hogy nem sikerült a tesó egyelőre.

Mondjuk most a januárban nagy reményeim vannak, ovuteszteltem és hétfőn volt pozitív, pont jókor is voltunk együtt ehhez képest, így minden esély megvan a sikerre. Karácsonykor szoktattam le az éjszakai szopikról a lányom, szóval már csak ezért is úgy érzem, hogy most valamivel hozzájárulok a dologhoz :D


Én szurkolok azért mindenkinek :)

2022. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!