Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én 28 vok b. nöm 29! Ősszel...

Tibic kérdése:

Én 28 vok b. nöm 29! Ősszel terveznénk a baba vállalást. Albérletben vagyunk, saját lakásra mostanában nincs kilátásunk. Van némi megtakaritásunk ugy 1millio ft. De nem tudom bevállaljuk a babát? Vagy . Meddig várjunk még?

Figyelt kérdés
Kettőnk jövedelme mindennel együtt 310 320 netto kb elég lenne ez ? Egy babàra?
2014. máj. 13. 22:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
9%
Hát én nem hiszem, hogy albiban ez elég lenne, és ugye akkor kevesebb lesz a bevétel.
2014. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
43%

Nehogy már ennyi pénzből ne jöjjenek ki!

Én mondjuk albérletbe nem szűlnék de ha ennyit keresnénk és mé pluszba lenne 1 millám simán bevállalnám.

2014. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Elég lenne bőven. Mennyi az albi és a rezsi? Mennyi esik ki a gyeddel? Erre az összegre azért már bőven lehet alapozni, ha nincsenek extra igényeitek.
2014. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
11%
Albiban ennyiből. Nem tudom milyen albi, de ha valami normálisabb akkor alsó hangon 50-60ezer plussz kiadás és még erre jön a rezsi. Ha saját lakás lenne hitel nélkül, akkor ha nem is nagylábon, de kijönnének belőle.
2014. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Első válaszoló egy nagy b.romságot írt. Valahol kevesebbet osztanak be, mégsem szenvednek hiányt semmiből. Szerintem bőven kijönnétek!
2014. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%

Ez a kérdés egyértelműen provokatív!!!

Nagyon jól tudja a kérdező, hogy vígan meg lehet élni ilyen sok pénzből még megtakarítás nélkül is, akár albérletben.

Szánalmas, hogy valaki más nyomorán szórakozik :((

2014. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne abból induljatok ki, hogy valaki a saját hitelmentes ház/lakás között és az albi között választhat! Szerintem a mai fiatalok a hiteles csepeli panel és a belvárosi albi között választhatnak, mindkettőért ugyanannyit fizetnek havonta. Bár...a csepeli lakást megörökölheti a 60 éves gyereked, amikor te 80 évesen meghalsz, végül is.:D


A megtakarításotok fedezni fog mindent, a barátnőd otthon marad, amíg bírjátok, egyre több helyen van munkahelyi bölcsi, addigra lehet, hogy nálatok is lesz (bár nem tudom, mit dolgoztok, csak a megtakarításból gondolom, hogy multi). Azt írod, kettőtök jövedelme ennyi lenne, akkor ez már a kb. GYED-e, vagy nem is marad otthon a gyerekágy után? Mert ha ez a tényleges income egy hónapban, az szerintem tökéletes állapot egy bébihez!


Én nem félnék, hajrá!;)

2014. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
43%
6-os! Ne csak a saját világodból indulj ki! 320 ezer netto albérlet és gyerek mellett nem sok!
2014. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi senkik vagyunk, albérletben 200ból élünk 3an :D

Banyek 1 millió megtakaritás, és 310 nettó fizuból :D huuu szép világ lenne nekünk :D

2014. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%

310 brutto egyáltalán nem sok pénz ez az átlag kereset kb.

Ebből albiban megélni gyerekkel, nagyon nagyon necces, ha normálisan akarnak élni. Ebben semmi provokatív nincs. Én nem vállalnám be.

2014. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!