Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj, ha heti...

Tényleg akkora baj, ha heti 2-3x a gyerekem( 1,5 éves) néz neki való mesét 10 percre? ( ha nagyon nyűgös vagy fogzik vagy alvás idő alatt nem végzek a dolgommal,)

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Igaza van a védőnőnek. Okkal mondja.
2022. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze, 10 perc 🙈
2022. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Minden szülőnek joga van eldönteni, hogy mit nézzen a gyereke. Szóval senkit sem ítélek el. Én viszont azt az ajánlást betartom, hogy 2 éves kor alatt semmi. Utána napi 10 perc. Ha valaki mesét enged a gyereknek nézni, akkor az a legjobb, ha olyat, aminél nem változik gyorsan a kép (kb 10 mp-ig ugyanaz a kép legyen). Kicsit visszafogodtabb színek legyenek. Mivel a sok villogás, színek nagyon nem jók még nekik. Nálam a mostani mesék emiatt tiltólistásak (bogyó és babóca is). Csak a régieket lehet nézni. Plusz magnóból hallgatnak mesét, zenét. Ez is leköti őket.

Viszont senkit sem ítélek el, ha nem így dönt. Megéri szerintem mindig ajánlásokat olvasni ezekről. Valaki megfogadja, valaki nem, de ez így normális szerintem.

2022. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%

10, bogyó és babóca választékos?

Pont azért tiltólistás nálam a szerző összes műve, mert képtelen vagyok a végletekig bugyuta, túlontúl egyszerű szöveget olvasni.

2022. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, egy gyerek szókincséhez jó. Most tanul beszelni. Nekem amugyis már mond egyszerű mondatokat, a Bogyó könyvből kb 1-1 oldalt elmesél a saját szavaival is. Vekerdy is szerette Bartos Erikát.
2022. febr. 2. 21:52
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Valami újhullámos sznobság ekézni a Bogyó és Babócát. Pár évvel ezelőtt meg nem lehetett kapni egy könyvesboltban sem mert úgy elkapkodták. 🤦‍♀️
2022. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ember leír egy teljesen kultúrált választ és röviden megindokolja, de nem hurrogja le a másik oldalt, akkor miért kell lepontozni? Komolyan nem értelek titeket... Ha valaki nem azt teszi, amit ti, akkor már hülye...
2022. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!