Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is testkèpzavarom...

Szerintetek is testkèpzavarom van szülès után?

Figyelt kérdés
Anyòsom, anyum állandòan szekál. A fiam nemrèg múlt 1 èves. Igaz, nincs rajtam egy kg plussz sem, de èn akkor is ducinak látom magam (terhessèg előtt is tenni akartam már ezellen, hát láttam a hibáimat èn is fürdőruhában) 2 hete elkezdtem tornázni, kardiozni itthon ès kizártam a nasit, cukrot szinte nullára, egèszsègesen ètkezem, minimális pèkáruval. Fèrjem támogat, ő azt mondja ugyanolyan jò nő vagyok max a cicik nem olyan feszesek már, de nem zavarja, engem viszont az is zavar, nagyon, de kès alá azt hiszem emiatt nem feküdnèk, fèrjem sem akarná, de ami zavar, azon dolgozhatok. Vezetem a kalòriákat app-al. 50 kg szeretnèk lenni, most vagyok 54 ès 155 cm. Az egy dolog, hogy normal BMI, de plöttyedt vagyok, nem sportos, feszesìteni akarok, a karombòl, combombbòl, hasambòl lefaragni. Most komolyan velem van a baj? Konkrètan ma anyòsom leszidott, hogy lòg rajtam az M-es melegìtőm, mi bajom van nekem, ne fogyòzzak, gebe leszek. Anyum is állandòan kiakad, hogy nem kèrek sütit, nem kell fogyòznom stb. 30/N
2022. febr. 7. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 170 cm vagyok és 58 kilósan nézek ki a legjobban. Így azt hiszem az 50 kg megfelelhet neked. De ha csak plöttyedt vagy, akkor nem fogyózni kell, hanem edzeni.
2022. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Izmot kell építened, nem kardiózni és tovább fogyni. A súly az csak egy szám, a testkép meg egy másik dolog, nézd: [link]


Ne a számra gyúrj!

2022. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam, nem csak plottyedt vagyok, hanem van nemi zsir feleslegem is. Muszaj meg par kg-t leadnom es igen, feszesitenem, edzenem kell majd rendszeresen. Nem a szamra gyurok, tudom, hogy az izom nehezebb, mint a zsir, de fogyni is szeretnek kicsit meg :)
2022. febr. 7. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az izom több energiát fogyaszt, így amikor izmot építesz, többet is fogsz felhasználni, fogyni fogsz zsírból. Szerintem ennek az elméletéről többet kellene még olvasnod, tanulnod, mert könnyen butaságot csinálhatsz.
2022. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy vagy az!

A mamák meg mind ilyenek nyugi 😁

2022. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Valamivel foglalkoznod kell, gondolom sok időd maradt, sok a mama meg a segítség és akkor rugózik az ember azon, hogy van-e rajta még 2kg vagy sem. Én azért biztatlak, hogy keress magadnak értelmes elfoglaltságot, mert ez is el tud fajulni. Sok értelmes dolog van a világon a testeden túl is, amivel megéri foglalkozni.
2022. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyelj ezeket en is olvastam, nem ehezem abszolut, nem mentem semmi radikalisba at, csak tudatosba, nem zabalom ossze a sok szrt, amit eddig pl este a TV elott, de neha azert belefer egy kis plussz kaloria .. teljesen jollakott vagyok, valtozatosan eszem, tobbszor, sok vizet iszom, rostok, feherje stb mind megvan, itthon fozom. A ne egess zsirt kepek egyiket sem alkalmazom... A kardio meg nem ertem miert rossz, ha mellete sajat sullyal is edzek ?
2022. febr. 7. 15:41
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es: nem igazan talalt, a mamak halisten egeszsegesek, dolgoznak, ha ugy van hetvegente par orara veluk hagyjuk a fiunkat, de nyugi, akkor nem edzessel toltom az idom ;) A ferjem hajnaltol este 6-ig melozik, van mit csinalnom. Ez pusztan sajat magam miatt van, amit latok a tukorben, nem tetszik egyelore, ennyi. Nem nagy orsongosseg a gyerek mellett beiktatni egy fel oras edzest. egyelore csak ennyit birok tornazni, mert puhany vagyok.
2022. febr. 7. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad, nem stresszel a fogyás, és tudod szeretni magad a jelenlegi állapotodban is (azzal együtt, hogy van egy cél előtted), akkor rendben van.

155 cm-hez az 50-55 kg megfelelő, viszont tényleg ne a kilókat nézd, amint lesz egy kicsit több izmod, több lesz a súlyod is. Elsősorban fitt és egészséges igyekezz lenni, kiegyensúlyozott táplálkozás mellett.

2022. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!