Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem mondókás és...

Ajánlanátok nekem mondókás és verses köteteket babáknak?

Figyelt kérdés

Ismerem a Nefelejcs címűt meg a Bóbitát, meg volt még 1-2 gyerekkoromban.

7 hónapos a kislányom, nagyon sok verset tudok, de már én unom mindet, szeretnék ujjakat is mondani neki!

Olvastam hogy Nagy-Bandó Andrásnak is megjelent egy kötete, de nem találtam a könyvesboltban :(


2010. szept. 10. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


5 ilyen könyvecske van, s a gyerekek imádják! :) (S ha van libris kuponod valamelyik újságból, akkor most a hétvégén 20%-al megveheted őket!)


További szép napot!

2010. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen :)
2010. szept. 11. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi nemrég kaptunk a helyi könyvtárban egy mérőkét, amit ki fel lehet ragasztani ajtóra, szekrényre és le lehet a segítségével mérni a kicsinket. Ennek a mérőkének a másik oldalán nagyon sok babáknak, gyerekeknek való verses, mondókás, képeskönyvet sorolnak fel. Csemegézek belőle neked, jó?


-Ákom, bákom, berkenye

-Forrai Katalin: Ének a bölcsödében illetve Ének az Óvodában

-Forrai Katalin:Jár a baba, jár

-Gál Éva:Neked nyílik a világ

-Gállné Gróth Ilona:Ringató

-Godina Mónika:Lóg a lába, lóga

-Jakabosné Kovács Judit:Kerekítő (mi ezt nagyon szeretjük)

-Kicsi vagyok én

-Kóc, kóc

-Tente baba, tente



Ha érdekel még, tudok írni, vannak itt meséskönyvek is, de mivel neked még kicsi babád van, inkább neked válogattam.

Anyukáknak-apukáknak való hasznos olvasnivalók is fel vannak sorolva, ha valakit az is érdekel, leírom vagy írjon bárki nyugodtan priviben!


Nekem egy 21 hónapos tündér kislánykám van, hasonló korú gyerekes anyukákkal is szívesen eszmét cserélnék bármiről!



Off-olnék, ha nem gond: Első válaszoló, melyik újságokban és milyen könyvekre beváltható kuponok vannak???Végre itt is van Libri (kaposvári vagyok, talán találnék magamnak valamit!

2010. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, felírom és megnézem őket! :)

Egyébként a másik nagy problémám hogy múltkor voltam az Alexandrába és nem találtam semmi szép mesekönyvet, vagy csak én gondolom így hogy régen szebbek voltak?

2010. szept. 11. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Füzesi Zsuzsa mondókás és daloskönyvei. Pl. Eszterlánc, Ünnepekre, Lánc, lánc stb.
2010. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!