Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerlányoknak szerintetek...

Ikerlányoknak szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

3 név van a fejünkben, az egyik baba már biztosan a Bianka nevet kapja. A másik kislány pedig vagy a Rebeka nevet vagy a Mariannát. Igazából a férjem szeretné a Rebeka nevet, de így hívják a húgát is, emiatt én annyira nem támogatom, de persze nagyon szép név. Viszont akkor teljesen ugyanaz lenne a kicsi neve, mint a sógornőmé. A Marianna nekem ugyanúgy nagyon tetszik, a férjem szerint viszont ma már egyáltalán nem adják. Mondjuk ez nem hátrány szerintem :) A Marianna szerintem sokkal szebb, mint a manapság divatos Zoé, Szofia, Lia (a páromnál ezek is szóba jöttek). Persze ezek is szépek, de nekünk pl.a vezetéknévvel sem passzolnának.

Nektek melyik név tetszik jobban a Kerti Bianka mellé?

Kerti Marianna

Kerti Rebeka


2022. febr. 13. 10:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Bocsánat, de nekem a Marianna kicsit romásan hangzik. Varga Irén (Mahianna Rosszálló) jut róla eszembe
2022. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Rebeka nekem jobban tetszik. Vagy esetleg Regina, az hasonló és akkor nem ugyanaz a neve, mint a huginak
2022. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A Regina is valóban szép és jól hangzik, hogy Regina és Bianka :) Köszi a választ!
2022. febr. 13. 10:39
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
Nekem se a regina, se a bianka nem tetszik. Bianka helyett inkább blanka, a mariann, rebeka szintén nem tetszik, a másik három névből a Lia tetszik. De igazából nem hiszem, hogy egy idegen nő véleményéhez kellene igazodnod névadáskor.
2022. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem igazodunk senkihez, de jó ötleteket/véleményeket olvasni pl.a Regina nekem eszembe se jutott.
2022. febr. 13. 10:44
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

Blanka? Karina?

Így mindkét lányka neve olasz eredetű lenne.

2022. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
44%

Kérdés: Ikerlányoknak szerintetek szépek ezek a nevek?

Válasz: nem tetszik

Százalék: nulla

Köszi!

2022. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Regina, Karina, Zsófia, Bettina.


Blankát nem adnám. Ugyanaz a jelentése a két névnek, a névnap is egy napon lenne (ha ünnepelnétek). Valami legyen különböző is.

Marianna szerintem nem passzol a Biankához.

2022. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
Csak ilyen ronda, öreglányos nevekben tudtok gondolkodni ?
2022. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
És inkább Zoé legyen egy gyerek, mint Rebeka vagy Bözsike.
2022. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!