Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerlányoknak szerintetek...

Ikerlányoknak szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

3 név van a fejünkben, az egyik baba már biztosan a Bianka nevet kapja. A másik kislány pedig vagy a Rebeka nevet vagy a Mariannát. Igazából a férjem szeretné a Rebeka nevet, de így hívják a húgát is, emiatt én annyira nem támogatom, de persze nagyon szép név. Viszont akkor teljesen ugyanaz lenne a kicsi neve, mint a sógornőmé. A Marianna nekem ugyanúgy nagyon tetszik, a férjem szerint viszont ma már egyáltalán nem adják. Mondjuk ez nem hátrány szerintem :) A Marianna szerintem sokkal szebb, mint a manapság divatos Zoé, Szofia, Lia (a páromnál ezek is szóba jöttek). Persze ezek is szépek, de nekünk pl.a vezetéknévvel sem passzolnának.

Nektek melyik név tetszik jobban a Kerti Bianka mellé?

Kerti Marianna

Kerti Rebeka


2022. febr. 13. 10:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

*én adnám a Mariannát is, meg a Biankát is, ha mind a kettő név a szívem csücske; így meglenne az apuka kívánsága is; mindkettőnké; és akkor én gondolom, hogy Mariannának szólítanám, vagy Mariann-nak, vagy Marának, vagy Miának, és akkor a Rebeka pedig lehetne a második keresztnév; hogy akkor tehát ne ugyanúgy hívják pont mint a nagynénit. Szal hogy legyen neki külön, saját megszólítása. Ne legyen ő a ,,kisRebeka", vagy a ,,kisRebi"


amúgy a Reginával önmagában csak, úgy nem hangzik túl jól a vezetéknév; úgy kicsit olyan ,,pattogós", mintha azt mondanánk, hogy ,,üreginyúl"; úgy kicsit olyan lenne a névnek a ritmusa; de ha áll a Regina előtt, vagy után másik keresztnév, akkor még akár az is jó lehet. :)

2022. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!