Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerlányoknak szerintetek...

Ikerlányoknak szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

3 név van a fejünkben, az egyik baba már biztosan a Bianka nevet kapja. A másik kislány pedig vagy a Rebeka nevet vagy a Mariannát. Igazából a férjem szeretné a Rebeka nevet, de így hívják a húgát is, emiatt én annyira nem támogatom, de persze nagyon szép név. Viszont akkor teljesen ugyanaz lenne a kicsi neve, mint a sógornőmé. A Marianna nekem ugyanúgy nagyon tetszik, a férjem szerint viszont ma már egyáltalán nem adják. Mondjuk ez nem hátrány szerintem :) A Marianna szerintem sokkal szebb, mint a manapság divatos Zoé, Szofia, Lia (a páromnál ezek is szóba jöttek). Persze ezek is szépek, de nekünk pl.a vezetéknévvel sem passzolnának.

Nektek melyik név tetszik jobban a Kerti Bianka mellé?

Kerti Marianna

Kerti Rebeka


2022. febr. 13. 10:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

A családi halmozódás miatt én sem választanám a Rebekát, pedig szépnek tartom.

Regina jó alternatíva lenne szerintem is.

2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a Kerti vezetéknévhez szintén egy lágyabb keresztnév illene (a Bianka szép, de számomra a Kerti Rebeka túl "szigorú", illetve ha ne adj isten raccsolna szegény, akkor sem lenne a legmegfelelőbb.)
2022. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%

“9es legyen inkább kutyanév mint Lia, Zara, Lola, Nina?:-D



Ezerszer inkább lennék Erzsébet mint Lia vagy Szopi (Szofi)”



Kutyanév a Morzsi és hasonlók. Attól még, hogy bármelyik ember nevet is kaphatja kutya - akár az Erzsébetet is - nem lesznek ezek kutyanevek.


De attól még ocsmány komolytalan ölebnév, hogy néhány szülő ezzel szúr ki szerencsétlen gyerekével:-D

2022. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%
Rebeka.
2022. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Rebeka jobban tetszene, de én sem adnám, hisz a sógornő neve.


Kertihez a Regina nagyon jó lenne szeritem is, ha már felvetették..


Gratu az ikrekhez


Mit szóltatok hozzá, hogy ketten lesznek? ( nekem ez a rémálmom)

2022. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Bianka, Regina nekem is tetszik. A Marianna is szép név, de a Biankához jobban illik a Regina.
2022. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Bianka es Regina! Szépen cseng a vezetéknevvel is es a 2 együtt is. Sok boldogságot a picikhez❤️
2022. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
61%

A Mariann öreges... semmiképp.

Az hogy jutott eszetekbe h ugyanaz legyen a gyerek neve mint a sógörnődé? Ez hülyeség.


Üdv, Bianka

2022. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mindhárom szép név. A Marianna nem értem miért lenne öreges, manapság pont baromi nagy divat az Annát odabiggyeszteni bármilyen random másik női név elé/után. Annaróza, Annabella, Rozanna, Bíboranna... A Mária az, ami tényleg öregesnek hat (bár én személy szerint előbb nevezném Máriának a gyerekem, mint Zoénak). De a Marianna teljesen jó szerintem.

A sógornő miatt én a Mariannát választanám. De a Rebeka is szép, meg amit írtak, a Regina is.

2022. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem Mariannával jobban tetszik, ha csak egy keresztnév van.

De szerintem adhatnátok akár mind a kettőt is. És akkor másik gyerek is kaphatna mégegy keresztnevet; pl Norina, Etelka, Zita, Noémi, Brigitta, Valentina, Ágnes, Ágota, Felícia, Dorina, Anzelma, Donatella, Barbara, Dária, Hilda, Henrietta, Boglárka, Andrea, Tatjána, Rita, Jusztina, Krisztina, Leila, Georgina, Cintia, Daniella, Édua, Jázmin, Olga, Olívia, Odett, Alexandra, Roxána, Anita, Miléna, Alina, Diána

2022. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!