Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerlányoknak szerintetek...

Ikerlányoknak szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

3 név van a fejünkben, az egyik baba már biztosan a Bianka nevet kapja. A másik kislány pedig vagy a Rebeka nevet vagy a Mariannát. Igazából a férjem szeretné a Rebeka nevet, de így hívják a húgát is, emiatt én annyira nem támogatom, de persze nagyon szép név. Viszont akkor teljesen ugyanaz lenne a kicsi neve, mint a sógornőmé. A Marianna nekem ugyanúgy nagyon tetszik, a férjem szerint viszont ma már egyáltalán nem adják. Mondjuk ez nem hátrány szerintem :) A Marianna szerintem sokkal szebb, mint a manapság divatos Zoé, Szofia, Lia (a páromnál ezek is szóba jöttek). Persze ezek is szépek, de nekünk pl.a vezetéknévvel sem passzolnának.

Nektek melyik név tetszik jobban a Kerti Bianka mellé?

Kerti Marianna

Kerti Rebeka


2022. febr. 13. 10:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Regina - Bianka - erre adom le a szavazatom!:)
2022. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Rebeka nekem jobban tetszik
2022. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
+1 a Regina-Biankára :)
2022. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Marianna vagyok,en nagyon szeretem :)) meg hogy romas. Ezt meg soha nem olvastam sehol 🤣
2022. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
44%

9es legyen inkább kutyanév mint Lia, Zara, Lola, Nina?:-D


Ezerszer inkább lennék Erzsébet mint Lia vagy Szopi (Szofi)

2022. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Még egy szavazat a Regina, Bianka párosításra
2022. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
17%
Rebeka inkább. A Mariann öreges.
2022. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Senkit se pontoztam le, csak véleményekre vagyok kiváncsi. Nincs jó és rossz válasz sem.
2022. febr. 13. 12:06
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
Van több Marianna ismerősöm, rokonom is, mindig is szép névnek gondoltam. De Kerti Marianna? Mintha azt mondanád Kerti Majoranna. Szerintem bármit, csak ezt ne. És komolyan mondom, soha korábban nem jutott az eszembe a majoranna, de a Kerti vezetéknév miatt azonnal. A Regina és a Bianka párosítás kifejezetten szép lenne, és a vezetéknévhez is jó.
2022. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
34%

“9es legyen inkább kutyanév mint Lia, Zara, Lola, Nina?:-D


Ezerszer inkább lennék Erzsébet mint Lia vagy Szopi (Szofi)”


Kutyanév a Morzsi és hasonlók. Attól még, hogy bármelyik ember nevet is kaphatja kutya - akár az Erzsébetet is - nem lesznek ezek kutyanevek.

2022. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!