Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki a jobb gyerekorvos Budafoko...

Ki a jobb gyerekorvos Budafokon? DR. Tóth Márta vagy Dr. Vadász András? Kihez vigyem babámat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Vadász Andrást tudom nagyon ajánlani. Én is nála voltam gyerekként, nagyon szerettem, pedig eléggé beteges gyerek voltam. Már elköltöztünk, de a lányomat visszaviszem hozzá, mert jó orvos és hihetetlen kedvességgel, figyelemmel bánik a babákkal.
2008. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Már fel is vettem vele a kapcsolatot.
2008. dec. 16. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi, tudom régi kérdés, de végül kihez jártok? A Tóth Márta nem jó? A Vadász milyen?Köszi
2010. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
én egy 16 éves lány vagyok és a Toth Mártához járok és hálát adok az égnek,hogy hozzá járok,mert egyszer voltam a Vadásznál a torkommal volt a panasz és le kellett vennem a felsőmet -.- baxus olyan ciki volt és maradt rajtam egy sport melltartó és még azt is le kellett vennem -.- nem normális.. most miért kell levennem a melltartómat?? a tüdőhangomat akkor is meg tudja hallgatni ha rajtam van a melltartó..XD mi lesz leg közelebb?? sztriptíz tánc? -.- UTÁLOOOM!!!!!!!!!!!!!:@:@:@
2011. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!