Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom már...

Mit tegyek, ha a párom már nem akar 4. gyereket, és bennem hiányérzet van?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van. A második és a harmadik gyerekünk között nagyon kicsi volt a korkülönbség, a túlélésért játszottam sokszor. Már "nagyok", a legkisebb 3 éves lesz áprilisban, a legnagyobb 6. Nagyon elszoktam a babáktól, de pár hete gondolkozom a negyediken. Vágyok még egy babára, de a férjem nem szeretné. Megértem, de olyan üresnek érzem magam, és olyan, mintha valaki hiányozna a családunkból.
2022. febr. 15. 14:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
Keress új férjet, aki akar még pár kis Ödönkét! :D
2022. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem menj el dolgozni.
2022. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a többi gyerek sem szeretné. Mi heten voltunk tesók és senkinek nem kívánom. Húzz el dolgozni, ha unatkozol
2022. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért a 3 évest nem mondanám nagynak. Én is azt javaslom, hogy ne a mennyiségre, hanem a minőségre menj. 3 gyereket sem könnyű tisztességesen felnevelni. Nemcsak leikrázni kell, hanem foglalkozni is velük. A férjedről már nem is beszélve. Gondolom nem akarod, hogy szeretője legyen a családi körülmények miatt. Nem éreznéd üresnek az életed, ha elfoglalnád magad. Ideje lenne már dolgozni, ha 3 éves a legkisebb. Erre nem gondoltál ? Meddig szándékozol eltartatni magad ? Lehet a férjednek már ebből is elege van.
2022. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Mit tegyél?

Foglalkozz még többet a már meglévő hárommal. Hidd el, ki tudod velük tölteni bőven a mindennapokat és meg fog szűnni a hiányérzeted.

Azt pedig fogadd el, hogy a férjed nem akar többet. Joga van hozzá.

Szép nagy család vagytok már így is.

2022. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11%

Gusztustalanok vagytok. Hogy beszéltek a gyerekekről? 😕


Kérdező, beszélgessetek sokat, valamelyikőtöknek engedni “kell”.

2022. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
10%

Én is szeretnék negyediket, nálunk is a férjem nem, de ő a 3.at sem azerette volna, most meg ő a minden a többiek már felnőttek.

Én visszamentem dolgozni, ahol sosem fogyok ki a 1-3 éves gyerekből, de aki nincs ebben a hwlyzetben az nwm is érti azt, hogy hiány érzete van annak aki szeretne még 1 gyereket.

Főleg, hogy az 1 is azért lett mert egy azért legyen.

2022. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%

“Gusztustalanok vagytok. Hogy beszéltek a gyerekekről?”


Ahogy akarunk. Nem mindenható a gyerek. Nem mindenkinek az élete értelme szaporodni. Csak nektek nyulaknak

2022. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szuper, hogy van 3 gyermeked. Ha a férjed nem akar többet, akkor fogadd el! Ha úgy érzed, hogy valami hiányzik az életedből, tanulj esetleg valami újat, járj el tornázni, csinálj programokat a gyerkőceiddel!Nagyon szerencsések vagytok, hogy van 3 gyermeketek. :)
2022. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%
Mégis hogy beszélünk a gyerekről? Attól, hogy azt javasoljuk neki, hogy ne tegye tönkre a családját egy elképzelt gyerek miatt az miért gusztustalan? Ugye ha apuka lelép a 4. után meg ő lesz a féreg?
2022. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!