Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom már...

Mit tegyek, ha a párom már nem akar 4. gyereket, és bennem hiányérzet van?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van. A második és a harmadik gyerekünk között nagyon kicsi volt a korkülönbség, a túlélésért játszottam sokszor. Már "nagyok", a legkisebb 3 éves lesz áprilisban, a legnagyobb 6. Nagyon elszoktam a babáktól, de pár hete gondolkozom a negyediken. Vágyok még egy babára, de a férjem nem szeretné. Megértem, de olyan üresnek érzem magam, és olyan, mintha valaki hiányozna a családunkból.
2022. febr. 15. 14:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Menj el dolgozni 🤷‍♀️
2022. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pszichológus. Nem bántásként!!! De valami hiányt a gyerekkel akarsz pótolni, ahelyett, hogy megdolgoznád. Ez sosem vezet jóra.
2022. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Munka. Akkor majd nem fogsz unatkozni.
2022. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy az szja mentességre gyúrsz?
2022. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Tedd össze a kezed. Három is több mint sok
2022. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Fogadd el és keress más értelmet az életednek! Nem hiszem el, hogy 3 kicsivel ennyi időd van. Ne kényszerítsd a férjed olyanra, amit nem akar!
2022. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Persze, most hogy vissza kéne menni dolgozni egyből elfogott az üresség. 🤔
2022. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem kényszerítheted bele a férjed. Menj vissza dolgozni, keress egy hobbit, tanulj valami újat stb. Nekem a leírásból az jön le, hogy csak unatkozol. Ha megint szülsz hamar eltelik a babás korszak, utána mi lesz?
2022. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus sürgősen! Meg kellene fejteni, hogy mi okoz hiányérzetet, és biztosan nem egy gyerek oldaná ezt meg.
2022. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%

Úristen, mennyi rosszindulatú válasz :( Nyilván mindenki csak azért vállal 2-3-4 akárhány gyereket, hogy ne kelljen dolgozni... Vagy épp itt mindenki magából indul ki?

Egyébként az a rész, hogy menj el pszichológushoz, tényleg jó ötlet. Érdemes a végére járni annak, miért érzed emiatt magad üresnek. Amíg nem jártam én sem terápiára, nem tudtam, mennyit tud segíteni az ilyenekkel kapcsolatban. Nyilván, ha a férjed nem akar többet, nem lehet erőltetni, így csak a saját, ezzel kapcsolatos érzéseiden tudsz dolgozni

2022. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!