Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Krisztina,...

Mi a véleményetek a Krisztina, Lusziána, Mirjam, Viviána, Lizbet, Imelda , Barbara, Rebeka, Ofélia, Kaszilda és Lorenza nevekről?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagy rézse szappanoperás név.

Krisztina, Rebeka, Barbára vállalható.

2022. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mirjam, Imelda, Rebeka tetszik, ezek nálam listásak voltak. A többi nem jön be.
2022. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Mit nézel most? Titkok és szerelmek?


Korábban volt már Paula és Paulina, talán Esmeralda is… inkább nézd vissza a Barátok köztöt, jobban jár a gyerek, ha abból inspirálódsz.

2022. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Akárhány Krisztinát ismertem, mind undok volt, nem adnám ezt a nevet a gyerekemnek. A Rebekát Rebinek becézik, az nekem olyan ribis. A többi meg olyan kitekert, idegen hangzású. Egyedül a Barbara tetszik, az nálunk is listás volt.
2022. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Imalda volt a kecském 😂

Mirjam a karót nyelt elkényeztetett osztálytársnőm..

Mindenkinek van egy Krisztina ismerőse, vagy egy Barbara, még talán Rebeka is.

A többi meg valami spanyol szappanopera

2022. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Barbara listás nálam, Krisztina, Rebeka nem tetszik, de vállalható, a többi nálam no-go.
2022. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyik sem jön be kifejezetten, én hagyományos magyar nevet fogok adni, ami nincsen benne a top 100-ben, manapság ezek egyáltalán nem divatosak, így már-már különlegesnek minősül.
2022. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Ezekből csak a Krisztina, Barbara és Rebeka vállalható.

Lusziána és Kaszilda nincs, ezeket honnan vetted?

2022. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Krisztina: Szép, kicsit kiment már a divatból, de ez szerintem pozitívum, legalább nem lesz 3 Kriszti az osztályban.

Lusziána, Viviána, Lizbet, Imelda, Ofelia, Kaszilda, Lorenza: wtf. Ezek kellőképpen borzalmasak, de tényleg, nagyon gáz.

Mirjam: Nekem nagyon tetszik, a legjobb barátnőmet így hívják, úgyhogy elfogult vagyok. Szép név, nekem egyszerre hangzik modernnek és klasszikusnak.

Barbara: Nekem személy szerint nem tetszik, kifejezetten csúnya, kemény névnek tartom, de ettől függetlenül vállalható, inkább ez, mi a fenti borzalmak.

Rebeka: Kifejezetten szép névnek tartom.

2022. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az Imelda nekem mindig is tetszett, de lehet, hogy csak miatta:

[link]

2022. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!