Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Krisztina,...

Mi a véleményetek a Krisztina, Lusziána, Mirjam, Viviána, Lizbet, Imelda , Barbara, Rebeka, Ofélia, Kaszilda és Lorenza nevekről?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Krisztina, -jó,kedves, átlagos név

Lusziána, -cool

Mirjam, -cool

Viviána, -cool

Lizbet, -ez kb ugyanannyira tetszik,mint a Krisztina, közepes; de amúgy nekem Lizett formájában jobban tetszene; Linettként pedig egyenesen király ez a név. Igazából kiemelkedően a Lizett sem tetszik; viszont a Linett név nagyon cool!!! :)

Imelda , -cool, Maddy/Maddie,Medi-nek becézném talán. Vagy inkább Medka; vagy nemtom, lehet inkább nem becézném mégse, de szóval így ilyen formában, hogy Imelda, cool. Ilda akár még pl lehet egy jó rövidülés. Ildó, Ilka, Ila, Ida, Idus, Iduska ; de talán nem kell becézni. Valami egyszerűbb második keresztnevet azért lehet, hogy adnék mellé, mint pl Anikó, Anita, Andrea, Léna, Róza, Zita, Zina, Anzelma -najó, ez itt most pl pont nem egyszerűbb; Lujza, Dóra, Xénia -mondjuk pl ez sem egyszerű, de lehet jó; lehet jó még pl a Judit, Odett, Júlia/Julianna, Szilvia, Laura, Lorena

Barbara, -cool, de szerintem lehet, hogy Barának becézném, mert a Barbi nekem lehet,hogy túl kislányos, meg barbibabás. Vagy lehet, hogy ki lehetne még hozni belőle egy másik becenevet még. De amúgy egyszer már próbáltam, és azt hiszem, arra jutottam, hogy Bara. Amúgy emögé is mehetne még egy másik név is pl Júlia, Paula, Krisztina, Nóra, Lucianna, Tamara, Emese, Loretta, Xénia, Jusztina, Valéria , Judit, Rita, Erika, Mónika, Márta, Dorina, Noémi, Gerda, Felícia, Zóra

Rebeka, -cool

Ofélia, -nekem ez túl idegen hangzású

Kaszilda -ez olyan ,mintha kasztrálták volna, nem tetszik. De pl egyszer kifejlesztettem egy nevet, hogy Kazminda; az pl lehet jó. Vagy Klarisz, Klarissza, Klarabella, Klarilla, Kasszandra

Lorenza -cool, Lorának, Lorinak, Lorkának, becézném.

2022. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*Kaszilda helyett, Kamilda, Kamilla, Kamília is jók.
2022. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*vagy pl Karmelina, Kárminella
2022. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barbara
2022. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!