Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem dolgoznak de a...

Akik nem dolgoznak de a gyerek oviba, suliba jár mit csináltok egész nap, nem fordultok be néha?

Figyelt kérdés
Nem azokra vonatkozik a kérdés aki kisebb gyerekkel amúgy is otthon van, hanem aki menne dolgozni csak még nem talált.

#Gyerek, munka, anya,
2022. febr. 20. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Reggel elviszem iskolába őket.

Hazajövök, ágyazok, takarítok, főzök.

1re megyek a fiamért általába, onnan viszem edzésre. Onnan 2re megyek a lányomért, viszem 3ra edzésre. Utána felveszem a fiam, elmegyünk boltba. Majd felveszem a lányom.

Hazamegyünk, ha kell tanulunk. Ez hétfőtől péntekig.

Az udvaron is mindig van mit csinálni.

A héten pl autó alkatrészert rohangásztam.

Ha van egy kis időm varrok, az a hobbym.

2022. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
#1 Igen, ugyanezt sokan megcsináljuk munka mellett is. Edzésre akár el is lehet futni vagy kerékpározni.Reggel munka előtt ágyazunk, este munka után egyikőnk főz, másikunk tanul a gyerekekkel. Bevásárlás: valaki munkából hazafelé beugrik a boltba.
2022. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

"#1 Igen, ugyanezt sokan megcsináljuk munka mellett is"


De a kérdés nem ez volt, hanem hogy aki még NEM dolgozik, az mit csinál. Miért csinálná meg reggel, vagy este, mikor otthon van napközben?

2022. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem el lehet értelmesen is tölteni az időt. Ismerek olyan anyát Sárvár mellett, ha jól tudom, Ikerváron, aki vlogol, blogol, influencerkedik, brutálisan jól megy neki a dolog (van egy nagyon megnyerő fellépése a leányzónak), mindezt három gyerek mellett, férj mellett, és úgy, hogy - itt, ott, néha segítséggel, de maga csinálja a háztartást ... és többtízezer feliratkozója van már, tehát gondolom jó ideje már csak a nézettségéből is megélhetne, ha akarna... emellett termékeket reklámoz, amik beleillenek a lifestyle-életmód témába... ügyes... Nem tudom, dolgozott-e valaha is egyetlen percig is a klasszikus módon 1/2 8-tól 4-ig, de kötve hiszem, hogy visszamenne dolgozni...
2022. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én elvittem a gyereket oviba és elmentem futni. Hazamentem, lezuhanyoztam, rendbe tettem a lakást, főztem valamit, nyelvet tanultam, elmentem bevásárolni, meglátogattam anyukámékat vagy a nagynénémet, vagy sétáltam egyet az erdőben, vagy tartottam 1-2 nyelvórát. Elmentem a gyerkőcért, aztán mentünk játszótérre, tesómékhoz, anyuékhoz.
2022. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Fél 9-re hordom oviba a lányomat, 9-re megyek személyi edzésre, vagy jógára (heti 3 edzés és 2 jóga van). Utána fodrászhoz megyek, mert szeretem, ha frissen van mosva és szárítva a hajam.

Ezután vagy bevásárolok és otthon főzök, vagy anyukámmal/párommal/barátnőkkel beülök ebédelni. Délutánokon heti kétszer járok japánra, egyszer masszíroztatni, kéthetente kozmetikushoz, manikűröshöz, pedikűröshöz (utóbbi kettőt letudom egy füst alatt). Amúgy délután itthon vagyok, olvasok, sorozatot nézek, japánt tanulok. Esetleg ha a férjem tudja úgy szervezni az idejét, munkáját, akkor hamarabb végez és csinálunk kettesben valami programot.

4-re vagy ketten megyünk a gyerekért, vagy ő hozza haza. Utána hármasban vagyunk már.


Szóval eltelnek a napjaim, nem hiányzik a munka egyáltalán.

2022. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem utolsó, hogy ezt a sok fodrászkodàs stb mind a férjed fizetéséből megy vagy van saját bevételed?
2022. febr. 20. 21:26
 8/14 A kérdező kommentje:
És keresel munkát vagy egyenlőre nem is szeretnél? Én se akarok most dolgozni és férjem se bánja, megvagyunk 3an egy fizuból bőven, de mindenki kérdezi mikor dolgozok már. Igazából dolgoztam gyes után egy évet, de annyit volt beteg a gyerek, hogy felmondtam mert már rendesen kiutàltak a sok tp miatt. Idén is sajnos sokat beteg még, szerintem míg nem lesz sulis nem is keresek mást mert felesleges
2022. febr. 20. 21:30
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

6-os válaszoló vagyok

Több ingatlanom van kiadva Budapesten (I., II., V. és XI. ker).

Terhesség előtt jogász voltam egy cégnél, de hogy őszinte legyek, nem vágyom vissza a mókuskerékbe.

2022. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom miért lett a 6-os lepontozva, én is ismerek olyat, aki sokat dolgozott, jól keresett, volt megtakarítása a gyerekvállalás előtt, ezért nem rohant vissza dolgozni, hanem kihasználta ezt az időt arra, hogy kicsit feltöltődjön, magával is foglalkozzon. Még a férjem is csinált ilyet, egyszer 6, egyszer pedig 8 hónapig nem dolgozott, mert elege lett, kiégett, lazítani akart.
2022. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!